A

Teğmen
22 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
3 ay
Uygun fiyata laptop
Dostlarım nakite olan ihtiyacımdan dolayı elimdeki pc'yi (bence) uyguna satıyorum. Eğer ihtiyacı olan varsa bana pm'den ulaşabilir. Gerekli linkleri yollarım bakarsınız
A
9 ay
TR-MAT SORU BANKASI ÖNERİSİ
Selamlar. En son sınava 2017 yılında girmiştim. İngilizce grammar çalışmaya başlamadan önce Türkçe grammar'ı çok iyi seviyeye getirmek istiyorum. Bunun için güncel dil bilgisi soru bankası öneriniz var mı? ( 2017 ygs netim 33). Matematik ise önümde gireceğim kurum sınavları için lazım olacak. Onun için video anlatımlı orta seviye bir soru bankası önerir misiniz?) (ygs netim 16 civarıydı) Şimdiden çok teşekkürler.
A
geçen yıl
isteğim dışında dosya indirildi
Arkadaşalar selamlar. İnternetten film izlemek için kaçak bir siteye girdim ve tıkladığım an "download manager 78..." diye bir dosya indi pc'ye. Virüs programım yok sadece windows defender var. Eğer kötü amaçlı bir içerikse bunu nasıl halledebilirim? Teşekkürler.
A
geçen yıl
8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum
Eskiden okulda başarılı, sosyal ortamlarda özgüvenli ve şimdiye nazaran çalışkan bir insandım fakat artık bunların hiçbiri yok. Bir hedef koyuyorum; onun için 2 gün bile çalışamıyorum ve artık kendimi; benliğimi kontrol edemiyorum. Üni son sınıftayım ve gelecek kaygısıyla beraber mental olarak bitik durumdayım. Başlık feyyaz yiğitten dolayı trol gibi dursada Trol konu değil arkadaşlar. Yardımcı olabilecek varsa memnun olacağım.
A
geçen yıl
ingilizce
İngilizce konuşma telegram grubu açsak kim gelir ya da böyle bir topluluk var mı? Gerçi ilk başlarda hevesle konuşuluyor ama sonradan iş biraz yokuşa sürülüyor sanki ne dersiniz? Ya da başka nasıl pratik yapılır? (örn: reddit gibi)
A
geçen yıl
Hangi konuda içerik üretilmeli??
Selamlar. Podcast dinleyenler vardır aranızda diye tahmin ediyorum. Ne tür şeyler dinlemeyi seviyorsunuz acaba? Ve ben de düzenli olarak yayın yapmak istiyorum. Sizce hangi konularda içerik üretmeliyim? Ne tavsiye edersiniz
A
geçen yıl
Prestij için yüksek lisans mantıklı mı ?
Herkese merhabalar, ben istanbul'da orta segment bir devlet ünisinde iibf okuyorum son sınıfım ve açıkçası üniversitemden, eğitiminden, algısından hiç memnum değilim. Hem toplumsal statümü artırmak için hem de ileride özel sektör düşündüğüm için 'prestij' katmak anlamında çok daha iyi bir ünide master yapmak sizce mantıklı mı ? Lütfen ciddi tavsiye verecekler yazsın, çok teşekkür ederim.
A
3 yıl
Cmylmz diamond elite
Cem yılmaz yeni bir stand up gösterisine başlıyor. İstanbul Mart ayı biletleri ise dün saat 11 civarı biletixte satışa çıkıp yaklaşık 1 saatte bitmiş.Alabilen ya da satmak isteyen var mı aranızda?
A
4 yıl
Yurt
Arkadaşlar selamlar ben üni 2 ye geçtim. Kyk yurdunda kaldım geçen sene ve bu sene de kalıcam, tekrardan bi başvuru yapmayacağım değil mi? Yani direkt gidip yerleşebilirim?
A
4 yıl
Sayfa ismi önerisi
Basketbol ağırlıklı bir spor sayfası açmak istiyorum twitter'da ya da instagramda. Bana isim önerebilir misiniz? Aklımda var bir şeyler de ayrıca içerik ve formatta önerebilirsiz. Tşk.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.