E

Çavuş
18 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
E
2 yıl
Amazon.de ve Gümrük Ücreti
Arkadaşlar amazon.de den tv box almak istiyorum fakat bunun için vergi ödeyecek miyim ekstradan aliexpress ya da banggooddaki alışverişler gibi ?
E
3 yıl
Android Tv Box için Klavye Tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar. H96 Pro Plus için mouse ve klavyeyi bir arada kullanacağım bir cihaz arıyorum. İnternette linkteki ürüne denk geldim fakat bataryası problem çıkarabilir.
Bunun pilli versiyonu var mıdır ?
https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/isikli-kablosuz-klavye-kablosuz-mini-q-klavye-smart-tv-ps-uyumlu-443470711
E
3 yıl
Windows 10 dosya yolunu gizleyemiyorum
Fotoğrafta görüldüğü şekilde dosya yolu çıkıyor. Ben sadece klasör adını görmek istiyorum nasıl yapabilirim?

< Resime gitmek için tıklayın >
E
3 yıl
Vücut için traş makinesi tavsiyesi
Vücut için traş makinesi arıyorum jilet kullanmaktan gına geldi artık . Koltuk altı, etek traşı vs. gibi yerler için tahriş etmeyen bir makine tercihim. Bütçem 150 tl. Philips Bodygroom'u inceledim herkes tavsiye ediyor fakat çabuk bozuluyor diyorlar. Var mı kullanıp tavsiye edebileceğiniz bir makine ?
E
3 yıl
TV KANALI İÇİN BİLGİSAYAR
7/24 açık kalacak Titlebox ve airbox playlist yayını yapmak üzere yerel televizyon kanalına uygun bütçeli 2 farklı bilgisayar arıyoruz. Özellikleri ne olmalı nelere dikkat etmeliyiz ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.