T

Er
01 Ocak 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
6 yıl
mesaj yazma ile ilgili
Forumda konulara mesaj yazarken, ileti sayımın sanki artmadığını farkettim. sanırım bu ülke ve dünya gündemi bölümünde oluyor. orada yazılan mesajlar ileti sayısına mı dahil edilmiyor? yoksa o bölümde mesajlar yetkili onayı mı gerektiriyor, anlamadım. kısa ve öz cevap verirseniz sevinirim.
T
6 yıl
Mobile numarası sorunu
mobile numara değiştirme hakkımı sıfırlayabilir misiniz acaba? daha önce yardım yardım talebinde bulunmuştum ancak bir cevap gelmedi.

https://forum.donanimhaber.com/mobil-numara-sorunu--123146458#123148360
T
6 yıl
mobil numara sorunu
daha önce iki kez yanlış girdiğime dair yardım talebinde bulunmuştum, sağolsun yetkililerden birisi numara değiştirme hakkımı sıfırlamıştı. ancak yine olmadı. Şöyle açıklayayım;

Ben avusturyada ikamet ediyorum. mobile numarayı kaydederken avusturya diye başta belirttim. ilk denememde avusturya kodu girmeden; 0650 (türkiyedeki 0532 ile aynı) ile başlayan numaramı girdim onay kodu mesajı gelmedi. bu defada avusturya koduyla yazdım yani 0043 650 ... şeklinde numaramı girdim ama bu defada son 3 numara eksik çıkmış. numara sayısını sistem fazla görmüş yani. Ben yardımcı olacak yetkiliye gerekirse özel mesajdan numaramı yazarım.

umarım yardımcı olursunuz teşekkür ettim şimdiden. Vielen Dank..
T
6 yıl
Starcraftın önceki sürümü hakkında
arkadaşlar legacy of the void cd sini aldım. sorum şu; wings of liberty yüklemem gerekiyor mu? yoksa legacy of the void zaten wings of liberty 'i içindemi barındırıyor? oyunda campain dediğimde wings of liberty için satın alma butonunu gördüm kafam çok karıştı.
T
6 yıl
mobil numara değiştiremiyorum
mobil numaramı ekleyip sms onay kodu alamıyorum. çünkü 2 kere yanlış girmişim. klavyemin 0 tuşu zor basılıyor. bundan dolayı farketmeden hata yapmışım. şimdide değiştiremiyorum doğru numarayı. haliylede onay kodu alamıyorum
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.