I

Onbaşı
23 Kasım 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
5 yıl
Ankara Sigorta hakkında...
Ankara sigorta hakkında yaptığım araştırmalarda, Ankara Sigorta nın FETÖ hakkında soruşturma geçiriyor olduğunu söyleyenlere tanık oldum bu konuyla ilgili sizlerle bir link paylaşacağım sizin düşünceleriniz ve fikirleriniz nedir ? Bildiğiniz yada duyduğunuz buna benzer söylentiler bulunmakta mıdır ?

tanık olduğum linklerden biri;http://forum.memurlar.net/konu/2228953/
I
5 yıl
En çok izlenen reklam Allianz Sigorta oldu
Sigorta şirketlerinin reklamları arasında en çok izlenen Allianz Sigorta olmuş. Bu konuda sizlerin fikirlerini almak istedim ne düşünüyorsunuz ?

http://www.sigortahaber.com.tr/2016-yilinda-en-cok-izlenen-reklam-filmi-allianz-sigorta-reklami/
I
5 yıl
Sigorta şirketlerine CEZA
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, zorunlu trafik sigortasında aşırı yüksek prim teklifi başta olmak üzere kural ihlalinde bulunan sigorta şirketlerinin tespit edildiğini belirterek, bu kapsamda Hazine Müsteşarlığının 27 şirkete idari para cezası kestiğini bildirdi..

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in sözleri; “Zorunlu Trafik Sigortasında faaliyet gösteren sigorta şirketlerinin Hazine Müsteşarlığınca yakından takip edilmektedir. Söz konusu şirketlerce düzenlenen poliçelere ve verilen teklif primlerine ilişkin olarak Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından Hazine Müsteşarlığına düzenli olarak raporlama yapılmaktadır. Söz konusu rapordaki verilere göre, hiç teklif vermeyen, sigorta yapmaktan kaçınmaya yönelik aşırı yüksek fiyat teklif eden veya bu fiyatlara göre poliçe düzenleyen sigorta şirketleri tespit edilerek Hazine Müsteşarlığınca anılan şirketlerin savunmaları alınmakta ve bu şirketlere Sigortacılık Kanunu’nun ilgili maddesi gereği 12 bin liraya kadar idari para cezası uygulanmaktadır.”
I
5 yıl
DUBAI Star Ruhsat İPTAL !
Trafik ve Kasko teklifleri alırken bundan sonra lütfen bu firmaya dikkat ediniz. Çünkü Dubai Star firması 30 Kasım 2016 tarihiyle ruhsatını Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü tarafından iptal edilmiştir. Ayrıca zaten Dubai Star firması kendileri de başvurmuştu ancak iptal eden taraf Hazine Müşteşarlığı oldu.

Bilginize hala bu şirket için poliçe kesmeye çalışanlara dikkat ediniz.
I
5 yıl
Değerli araç sahipleri Trafik ve Kasko Sigortalarınızda %10 a varan İNDİRİM !
Merhaba değerli forum.donanımhaber.com üyeleri;

Acentesi olduğum on üç (13) sigorta şirketinden sizlere en uygun fiyatları bulabileceğime ve poliçelerinizde yaşayacağınız problemlerde sizlere yardımcı olabileceğime inanıyorum. Üstelik siz Forum.donanimhaber.com üyelerine özel yüzde 5 (%5) ve özellikle Doğa, Generali firmarlarından da yüzde on (%10) indirim sunmaktayım.

Trafik ve kasko sigorta teklifleriniz için Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız, araç plakanız ve ruhsatınızda bulunan belge seri numarasını iletmeniz yeterlidir. (Aracınız sıfırsa Praformunuzu, ikinci el aldıysanız ASBIS numarasını)

Kazasız günler dileğiyle..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.