C

Onbaşı
02 Ekim 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
17 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
5 yıl
Kombinin iç yapısından anlayanlar bakabilirler mi?
Arkadaşlar az önce kombinin şartelini indirdim. Tekrar geri açtığımda eğilmiş kombinin altındaki bara bakıyordum ve şarteli açınca kombinin iç tarafında bir ışık yanıp söndü bu normal midir?
C
5 yıl
BUZDOLABINI KAPATINCA BUZLUĞUN KAPISI AÇILIP KAPANIR MI?
Yeni bir buzdolabı alma arifesindeyim. Aklımda Siemens vardı fakat nette okuduğum bir yorumda alacağım modelin buzdolabı kapısı kapatılınca buzluk kapısının açılıp kapandığı yazıyordu.Ben de birçok buzdolabı markasının olduğu bir mağazaya gittim ve denedim.Gerçekten de alt kapıyı kapatırken üst kapı kendiliğine milim olarak açılıp kapanıyor.Bunu satıcıya sorduğumda normal dedi hatta birçok buzdolabının öyle olduğunu söyledi.Sırayla bir kaç buzdolabı markasını da denedik gerçekten de bazı modeller böyle. Sizce bu normal durum mu? Böyle bir buzdolabına para verilir mi?
C
5 yıl
Buzdolabının arkası dışarıdan terler mi?
Arkadaşlar bir tanıdığımın buzdolabının arkası dış taraftan boncuk boncuk ter oluyor. Buz dolabı daha bir haftalık. Servis gaz borularının arkadan geçtiğini bu nedenle olduğunu söylüyor. Bu konuda bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?
C
5 yıl
Hangi Buzdolabını Almalıyım?
Arkadaşlar profilo bd2053w2nn
bosch kdn53nw20
Siemens kd53nnw20n
Samsung rt43k6000ww

bunlardan hangisini almalıyım. Hangisi daha kalitelidir. lütfen yardım
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.