P

Onbaşı
14 Eylül 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
4 yıl
14 inçlik bu Asus nasıldır? (vs xiaomi)
Öncelikle xiaomi mi air gelecekmiş TR ye. Onun fiyatına bakmaliyim. Sonrasında ise karar veririm diye düşünüyorum. Tavsiyeniz nedir? Asusta ssd slotu yok galiba ssd elzem midir? Takmanin bir yolu varmı?
http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-k401ub-fr064d-i7-6500u-8gb-500gb-2gb-940mx-14-freedos-pmu357813
P
4 yıl
Bilkent için Ankara'ya?
Bilkent, itü, sabancinin mühendislikleri alternatiflerim. Ailem arkadaşlarım İstanbul'da sizce Bilkent için Ankara'ya gitmeye değer mi? Sabancı ya konumu ve burs kesilme şartları dolayisiyla isinamadim. Endustri düşünüyorum öncelikle (tam emin değilim ona da gerçi.)
P
4 yıl
Çipli kimliğin fotokopisi?
Biryere nüfus cüzdanı fotokopisi götürmem gerekiyor da çipli kimlik kartının da normal gibi çekiliyor mu? Bi sıkıntı olur mu?
P
4 yıl
Bounu bilenlere kısa bi soru?
Boun makina egitimi ağırlıklı olarak kuzeydemi güneydemi? Bilen yardımcı olursa sevinirim. Ben mühendislikler kuzey biliyodum makine güneyde dediler garipsedim?
P
5 yıl
Sınav optiğinin kırışması?
Fen sınavı bitiminde optigi kitapçığın arasina koyarken köşesi hafif içeri kıvrildi. Duzeltebildigim kadar düzelttim. Sizce bir sıkıntı çıkar mı veya böyle durumlarla karşılasanlar var mı geçmişte?
P
5 yıl
Sizce bu sene ilk 100 kaç netle kapatır?
Evvet herkes sınav hakkında yorumlarda bulundu peki sizce ygs 1,2 ve 3,4 te ilk 100 sınırı nasıl olur?
P
5 yıl
Silinen WhatsApp mesajları? (onemli)
Arkadaşlar lazım oldu da silinen WhatsApp mesajlarımı nasıl getirebilirim 3 ay öncekileri bulmam lazım. Silip yükledim ama o silinenler yok. Diğer sohbetlere ait 4 5 ay önceye ait mesajlar var ama benim istediğim kişiyle olan mesajlarım yok. Ne yapabilirim? Konu yanlış yerse ise özür dilerim.
P
5 yıl
Erkek olarak A4 notası?
Arkadaşlar ben 17 yaşında bir erkeğim.Soyleyebildigim aralik f2, g2 ve f4 g4 arası. Yani en azından orgda olcebildigime göre. Falsetto, belting, mix tarzı şeyleri tam olarak bilmiyorum.ses tellerime zarar vermeden kendi kendime
çalışmaya çalışıyorum. Sorum şu yeterli çalışmayla a4 veya c5 i güzel sekilde cikartabilir düzeye gelmem mümkün mü?

Edit : Bide mesela adamların dream on coverini izliyorum. G#5 e çıkıyorlar. Yetenek mi çalışma mi dogustan mi böyle bu adamlar?
P
5 yıl
Okul kursunun gerekliliği hakkında?
Arkadaşlar fen lisesindeyim ve TM girmeyi düşünüyorum. Okul kursu var şu anlık ygs için ama lys zamanı geldiğinde tabi sayısal agirlikli gidilecek burda. Ayrıca okulun dağıttığı kaynaklari da yeterli bulmuyorum.Okul kursuna şuandan sonra vereceğim 1.5 k para ile kendime daha kaliteli yatırım yapma şansım yok mu? Yoksa illa hocalardan dinle dersi mi dersiniz?
P
5 yıl
Boğaziçi Psikoloji ve MBA?
Arkadaşlar bu sene ygs lys çalışıyorum. Olur da gidersem Boğaziçi psikolojiden sonra işletme, mba tarzı eğitimler de alıp google facebook microsoft gibi büyük şirketlerde insan kaynakları tarzı yerlerde çalışma imkanım olur mu? Veya bu hedef mantıklı bir hedef mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.