S

Er
19 Ağustos 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
12 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
11 ay
ACER NİTRO AN5-15 51 EKRANIN GİDİP GELMESİ
Merhaba arkadaşlar bu sorunla önceden de karşılaşıyordum ama şu an daha sık olmaya başladı. Acer Nitro An515-51 bilgisayarımda yoğun kullanım olsun olmasın bu şekilde ekranın ani olarak gidip gelmesi sorunuyla karşı karşıyayım. Daha önce bu sorunla karşılaşıp çözebilen var mı acaba ?


S
2 yıl
Sql server procedure Incorrect syntax near the keyword 'AS'. hatası
Merhaba Sql server da insert into procedure yazarken  Sql server procedure Incorrect syntax near the keyword 'AS'. hatası alıyorum.
< Resime gitmek için tıklayın >
Yardımcı olur musunuz ?
S
3 yıl
Steam Disk Yazma Hatası
Merhaba arkadaşlar çoğu yerde araştırdığım ama bulamadığım bir sorunla karşılaştım

Benim de ilk defa başıma gelen bu şey her ne ise çözümünü bulamıyorum indirme yerini de değiştirdim indirilecek konumu da değiştirdim dosyaları doğruladım indirme önbelleğini temizledim pc res attım steam silip yükledim ama bir türlü sonuca varamadım. Çoğu yer antivirüs programından kaynaklı diyor ama w10 un antivirüs programı da kapalı bende bu şey her ne ise indirme duraklatıldı diyor tekrar başlatıyorum böyle böyle 600 mb a kadar geldim indirme hızı ve diske yazma hızı birden 0 a düşüp indirme duraklatılıyor diyor. Böyle kaldı bu sorunu çözebilen arkadaşlar var ise yardımcı olurca çok sevinirim.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
S
6 yıl
General Mobile Ekim Kitkat Güncellemesi
Arkadaşlar general mobile discovery 1 ekim kitkat güncellemesini bildiğiniz gibi system update den artık almıyor ama ekim kitkat güncellemesi bence stabil bir güncellemeydi ve garantiye gidip geldikten sonra jelly bean e dönüş yapmışlar elinde ekim kitkat güncellemesi olup rar dosyasını bizimle paylaşırsanız manuel olarak yükleyebiliriz. Elinde olan varsa lütfen ekim 2015 kitkat güncellemesini bizimle paylaşabilir mi ? Teşekkürler
S
6 yıl
WINDOWS 10 MAĞAZA SORUNU/MAĞAZA YOK
Merhaba arkadaşlar, size sorum şu , ben w10 işletim sistemi kullanıyorum ve aslında karşılaştığım bi hata yok,olmayan bir uygulama var.Olmayan uygulama ise ''Windows Mağaza''

Anlayacağınız gibi uygulamalarımda mağaza yok xbox ın mağazası var ama bana windows'un kendi mağazası lazım.Araştırdım ama böyle bir konu açan yok, ben de buraya açmak istedim.Bu sorunla karşılaşıp çözen başka birisi var mı ?

Şimdiden yardım edecek olan arkadaşlara teşekkür ederim.


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >


Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi sadece Xbox'a sahibim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.