N

Er
21 Temmuz 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
4 ay
FIFA 23'te Xbox kolu çalışmıyor
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
Merhaba iyi Sosyaller herkese oyunu açıyorum Xbox kolunu PS kolu olarak görüyor. Onu da geçtim hiçbir türlü çalışmıyor. Yapılandırma ayarlarını ve oyun içini attım. Yardımcı olabilecek var mı? :(
N
geçen yıl
MSI Optix G27C7
Herkese merhabalar, monitörü alalı yaklaşık 1 sene olucak öncelikle monitörden gayet memnunum ama nedense kendi çapımda bi kontrast olsun görüntü netleştirme olsun bi ayar tutturamadığımı hissediyorum veya ne bileyim yenileme hızı hızlı da mı normalde mi kullanılmalı hiçbir fikrim yok kendi ayarları olan ve şiddetle öneren birisi varsa yardımcı olabilir mi ?
N
2 yıl
3600xt Hakkında bilgi?
Sistemim: ANAKART/msi a320m pro-vh plus
EKRAN KARTI/asus dual 1660ti
RAM/16GB
İşlemci/ryzen 3 1200

Sistemim böyle bugün 3600xt aldım ve kasama taktım kasama taktığım anda başlattım ve ekrana klavye ve mouse'a güç gelmediğini fark ettim watt değerlerini kontrol ettim hiçbir problem yok bazı yazılar okudum bios güncellemesinde bu anakartın açıyor olmasıyla ilgili bios güncellemesini de yaptım ama hala sorun böyle eski işlemcimi geri taktığımda herşey yolunda anakartı mı değişmem gerekiyor acaba yardımcı olabilcek varmı ?
N
3 yıl
Casper Laptop Otomatik Onarım Sorunu
< Resime gitmek için tıklayın >

​Ekte bıraktığım fotodan önce şunu anlatayım disk onarıma girdi bu işlem 1 saat sürebilir dedi. 3 Saat sürdü sonrasında bu ekran geldi ve ne yapsam nereye bassam başarısız diyip durdu ve her seferinde bu ekrana atıp duruyor yardımcı olabilir misiniz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.