K

Teğmen
25 Haziran 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
34 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
7 yıl
KONU SİLİNSİN
'-'
K
7 yıl
Adını hatırlayamadığım aile/macera filmi..
Çocukken izlemiştim. Aklıma geldi daha doğrusu takıldı bulamadım :^) Hırsızlar zengin bir ailenin iki köpeğini kaçırıyordu.(Küçük, süs köpeği diye hatırlıyorum) Hatta filmin başında tenis oynama sahnesi vardı. Hatırladıklarım bu kadar.
K
7 yıl
Francisco J. Ayala\u0027nin \u0027Ben Maymun Muyum?\u0027 evrime giriş için uygun mudur?
Biyoloji altyapım bile yok. Evrimi öğrenmek istiyorum. Uygun mudur bu kitap? __ Sonra Evrim(ayala), Modern insanın kökeni, Biyoloji(campbell) gibi kitaplara devam ederim.
K
7 yıl
Google \u0027bağlantınız gizli değil\u0027 ifadesi hakkında...
Nedir bu ifade ayrıntılı olarak?
K
7 yıl
Sennheiser mx170 kullanan var mı?
Önerir misiniz?
K
7 yıl
Sacrilegious Scorn nasıl okunur?
Bu en sevdiğim şarkı. İsmini doğru söyleyebilirsem daha iyi olur. Ha bu arada bunu söyleyen grubu yani Dimmu Borgir o da nasıl telaffuz edilir söylerseniz süper olur.
K
7 yıl
\u0027Sevgi Neredeyse Tanrı Oradadır\u0027 kitabının kapağındaki tablonun adı??
Antik yayınlarından çıkan bu kitap kapağındaki tabloyu çok beğendim adını ve yapan sanatçıyı merak ettim.
K
7 yıl
Hayvanlar hakkında popüler bilim kitapları tavsiyeleriniz??
Nesli tükenen ya da günümüzde yaşayan hayvanlarla ilgili kitaplar
K
7 yıl
Bülbülü öldürmek kitabındaki...
o meşhur söz tam olarak ne anlatıyor? Ben kitabı okumadım ama merak ediyorum. Benim şimdilik anladığım şu saksağan neyse bülbül de odur. Saksağan zencileri temsil ediyor, bülbül beyazları... saksağan yani zenci insan değerinde görülmediği için bülbüle yapılmaması gerekenler onlar için de geçerli olmuyor. Hakları yok sayılıyor vs. Yazarın tam olarak anlatmak istediği nedir? Sizden önce bunun cevabını alayım sonra kitap kapağının * anlamı hakkındaki yorumlarınızı alacağım. not-kitabın önemli yerlerini ya da sonunu söylemeyin.
K
7 yıl
Matematikçiler ! Bu bilimin yöntemleri hakkında kitap ve bilgi???
Matematiği daha önce hiç doğru düzgün çalışmamıştım. Son zamanlarda ilgimi çekti. Basit bir kitap aldım. Kolay öğreniliyor şimdilik ama sıkıntı şurada (eminim çok soran olmuştur) mesela -2 ile -6'nın çapımı,bölümü neden pozitif? Ya da kesirli bölme işleminde ilkini yazıp ikinciyi ters çevirip çarpma olayının mantığı nedir? Anlayarak öğrenmek istiyorum. Sınav için formülleri değil. Matematiğin yöntemi, mantığı hakkında kitap öneriniz varsa kaparım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.