S

Onbaşı
13 Haziran 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
15 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
2 yıl
5v u 1,5v a düşürme?
herkese merhaba. bilgisayarıma 1,5v ile çalışan bir saat motoru takacağım. hani saniyeleri akan şekilde olan saat mekanizmalarından. Bu saat mekanizması 1.5v ile yani tek adet AA kalem pil ile çalışıyor. ben PC üzerindeki molex bağlantısının 5v olan kısmından + ucu alıp direnç ekleyerek 1.5v'a düşürmem mümkün mü? motora veya PC ye zararı olur mu?
S
4 yıl
bu sistem hakkında ne düşünüyorsunuz?
arkadaşlar herkese merhaba. bir süredir açılan bu konuya ilişkin başlıkları okuyorum ve takipteyim. fakat sıfır sistem toplamak yerine 2. el arkadaşımdan alacağım dah güçlü ve makul fiyatlı sistemi önerinize sunmak istiyorum. fiyat olarak 6500 liraya alabiliyorum arkadasımdan bu sistemi.görselde eklediğim sistem için sizce fiyat nasıl? alınabilir mi? farklı önerisi olan ?

< Resime gitmek için tıklayın >
S
4 yıl
XP den win 7/10 a geçiş
arkadaşlar eski bir pc var asus p5pe-vm anakart mevcut. xp x86 yüklü ama usb den win10 veya win7 hatta ve hatta win xp x64 dahi kuramıyorum. sebebi ne çözemedim. uyarı olarak da setup.exe is not valid win32 felan yazıyor. nası çözebilirim?
cd den kurulum oluyor ama usb den kurulum yapamadım windowsu.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.