H

Yüzbaşı
04 Haziran 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
68 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
H
2 ay
5500Tl EKRAN KARTSIZ APU SİSTEM TAVSİYESİ
İşlemci olarak 11400 ile 4650g arasında kaldım. 11400 daha performanslı dense de grafik performansı önemli, ayrıca ısınma vb. sorunlarla uğraşmaktan çok bunaldım. Tek istediğim sorunsuz baş ağrısız kullanabilmek. Oc vb. kesinlikle yapılmayacak. Oynadığım oyunlar: lol,valorant, cities skylines. Monitörüm 144hz fhd. Almayı düşündüğüm:
< Resime gitmek için tıklayın >
H
2 ay
Bu ekran kartı yanmış mı?
Merhabalar. Laptop ekran kartım birden hata verdi sürücü vb. güncellesem de code 43 hatası verip tanımadı. En az 5 kere format onlarca kez sürücü bios vb. güncelledim sonuç yok. En son içini açtım bakır soğutma borusunda siyah yanık izi görünce iyice baktım sonuç aşağıda. Teknik bilgisi olan biri yorumlarsa çok sevinirim. Teşekkürler
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
H
8 ay
BİLİNÇLİ TÜKETİCİ TOPLULUĞU KURULDU!
ARKADAŞLAR UMDUĞUMUZ ETKİLEŞİMİ ALAMADIK. BU TOPLULUĞUN AMACI UCUZ ALIŞVERİŞTEN ZİYADE BİRLİKTE HAREKET EDEREK PARASINI FAZLASIYLA ÖDEDİĞİMİZ HİZMETİ ALMAK. DOLANDIRICILIK GİBİ BİR DURUM SÖZ KONUSU OLAMAZ ÇÜNKÜ KESİNLİKLE PARA TOPLAMA, ÜYE YAPMA GİBİ BİR DURUM OLMAYACAK. DESTEKLİYORSANIZ MESAJ YAZMANIZI, DESTEKLEMİYORSANIZ YİNE NEDENİNİ MESAJ OLARAK YAZMANIZI VEYA ÖZELDEN SORMANIZI RİCA EDİYORUZ.

Bu topluluğun amacı tüketiciler olarak birlikte hareket ederek daha ucuz ve daha kaliteli ürün / hizmet elde etmektir. Firmaların tekelleşmesi ve bu sayede parası ödenen ürün/hizmeti kusursuz şekilde sağlamaması üzerine tüketiciler olarak birlikte hareket ederek tüketiciyi ‘tekelleştireceğiz’. Gerektiğinde alımlarımızı toplanıp anlaştığımız satıcıdan yapacak, gerektiğinde mağduriyet yaratan firmaları boykot edeceğiz. Yeterince büyük bir kitleye ulaşırsak aracı satıcıları aradan çıkararak üreticiden ürünü kendimiz alıp kendimiz satacağız. Bu topluluk hiçbir zaman maddi menfaati ilk sıraya koymayacak, etik sınırları aşmayacaktır.
  Genel çalışma yöntemimiz tüketici talebinin fazla olduğu ürünlerde talebi dağıtmayarak tüketici menfaatine en iyi teklifi ve hizmeti veren firmadan toplu alım yapmak olacak. Pazarlık dahil tüm işlemler şeffaf olacak, tüketicide şüphe oluşturulabilecek davranışlardan kaçınılacaktır. Tüketiciler gibi üretici ve satıcılar da mağdur edilmeyecek, hata ve açıkları suiistimal edilmeyecektir.
Her türlü öneri, soru ve eleştiriye açığız. Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!
Konuyu öne çıkarıp mesaj yazarak daha fazla tüketiciye ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.
Şu an sosyal medya hesapları için logo ihtiyacımız var. Bu konuda yardım bekliyoruz.

bilinclituketicitoplulugu@gmail.com
Twitter: @bilinclituket
Instagram: @bilinclituket

Edit: iPhone12 VE PS5 konumuz şikayetler üzerine silinmiş. Dolandırıcılık şüphesiyle olduğunu tahmin ediyorum. Yanlış anlaşıldığını düşündüğümüz şu konuyu vurgulamak istiyoruz: Güven gerektirecek hiçbir faaliyetimiz yok. Para toplamayacak, ürün satmayacağız. Amacımıza ulaşabildiğimiz takdirde tüketicinin normalde alışveriş yaptığı güvenilir olduğunu düşündüğü satıcılardan topluluk adına olan indirim koduyla ürünü satın alacaklar.
H
2 yıl
Diliniz nerde duruyor
Ben dilimi sürekli damğıma yapıştırıyorum ama bir anda anormal geldi ama farklı bir konum bulamadım. Havada mı tutuyorsunuz dilinizi napıyorsunuz gerçekten çözemedim
H
3 yıl
Antidepresan kullanıyorum.Kullanmayı düşünenlere yaşadıklarım
Yaklaşık 18 aydır antidepresan kullanıyorum.Çok kez ilaç değiştirdim.Kullanmamın nedeni takıntılarım, paranoyaklığım,sürekli kabus görmem,ilerleyen dönemlerde hayal görme, çok kırılgan olmam, uyuyamamam uyuduğum zaman kalkamamam ve hiçbir sorunum yokken bile mutsuz olmam.Hissizleşiyorum.Sadece kötü duyguları değil, iyileri de kaybettim.Sevgi, heyecan, nefret, korku. Eskiden tek kelimesine, tek bakışına kırıldığım, günlerce uyuyamama sebep insanların artık canımı acıtamaması. Çok garip. Hayatımı film izler gibi izliyorum.İyi mi kötü mü bilemedim.İçimden bir şeylerin koptuğunu, eridiğini hissediyorum. Eskiden heyecandan titrerdim.Şimdi sürekli titriyorum. Kısacası duyarsızlaştım. İlaç mutlu etmedi, duygularımı aldı.İlaç aldığıma pişman mıyım diye çok düşündüm fakat yine olsa yine başlarım.Kullanmak isteyenlere şunu söyleyebilirim, ilaç mutlu etmiyor. Sorunlarınızı çözmüyor. Duygulanızı törpülüyor hislerinizi azaltıyor. Ağır depresyon geçirip de üstesinden gelmiş ya da gelememiş herkesin tavsiye ve tecrübelerine açığım. Fakat çok rica ediyorum depresyon geçirmemiş arkadaşlar tavsiye vermesin.Ukala olduğumu düşünmeyin lütfen. Yaşamayan ne olduğunu veya çözümünü bilemez.
H
4 yıl
Ne kadar uğraşsam da olmuyor diyenler
< Resime gitmek için tıklayın >
Aha hayatta bu masum velet kardeşimiz gibiyiz.Kol takılı değil gençler.Biz daha sıkı tuttukça bilmediğimiz bu oyunda daha da hırslandıkça hüsranımız daha büyük oluyor.30lu yaşlara gelince kol bozuk demeye başlayacağız ama gördüğünüz gibi kolu TAKMAMIŞLAR.Diyeceğim o ki bırakın kolu izlemeye bakın maçı ys da izlemeyin ne biliyim.Elimizde olan bişey yok olan oluyo.
H
4 yıl
Adnan Oktar
Gençler gülüyoz eğleniyoz ama bu adam o kadar insana bu prodüksiyona falan filan nasıl para yetiştiriyor, o güzelim kızları taş gibi adamları nasıl ikna ediyor da böyle saçma sapan işlere giriyor.Bu olayın perde arkasını bilen biri yok mu ya
H
4 yıl
Bilgisayarda guitar hero nasıl oynanır
Gençler bilgisayarda guitar hero oynamak istiyoruz fakat gitar ve bateri ekipmanları bilgisayarda çalışıyor mu oyunu torrentten elde edebilir miyiz ekipmanları nerden en ucuz buluruz bilen birisi yardım edebilir mi
H
4 yıl
Kaybettim
Küçücüktüm, büyüdüm.Düşünmeye başladım.Özellikle geceleri.İnsanlar üzerine, insanlık üzerine.Uykularımı kaybettim.Sinirlendim, insanları kaybettim.Hayal kurmaya başladım.Uyuyana kadar hayal kurmaya.Uyudum,bilincimi kaybettim.Sevmeye başladım.Kucaklar dolusu sevmeye.İnsanlar sevmedi, hayallerimi kaybettim.Düşündüm,çok düşündüm; aklımı kaybettim.Vurdum, kırdım, acıttım ; insanlığımı kaybettim.
H
4 yıl
Acım aç aç
Çok fena acıktım tavuk döner çekti canım
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.