M

Er
24 Mart 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
5 yıl
TM-3'de sıralama - puan uyumsuzluğu
merhaba arkadaşlar kafama takılan birkaç soru var sizlerle de paylaşıp görüş ve fikir almak istedim.lys tm-3 59 bin geldi.gazi iibf'nin sıralamalarına bakıyorum 2016'da uluslararası ilişkiler 390 puanla ve 68.600 sıralamayla kapatmış.benim bu yıl elde ettiğim sıralama ise 381 puana 59.500.daha düşük bir puana daha önde bir sıralama ne anlama geliyor? yukarıda yazdığım bölüme girmem olası mıdır? görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler..
M
6 yıl
whatsapp grubu arıyorum
merhaba arkadaşlar forumun eskilerindenim.2 yıl önce de bu bölümde birbirimize epey yardımcı olurduk.üniversite öğrencisiyim.hedeflerim dolayısıyla tekrar girdim ygsye.kendime yetecek kadar puan alacağımı düşünüyorum.hedefim tm-3de ilk 20 bin.sözelden de hedef ilk 1-2 bin.daha önce çalışmadan girdim 2 bin,3 bin civarlarındaydım sözelde sırayla.edebiyatı,coğrafyam,tarihim çok iyidir yardımcı olabilirim arkadaşlara.3 yıldır girerim bu sınavlara edebiyat netim 48-49 net altına düşmedi.hem ts hem de tm whatsapp grupları arıyorum.eğer ts ya da tm yoksa ben kurup hedefi yüksek arkadaşları toplayabilirim şimdiden teşekkür ederim.

geçen yıl puanım yarı yarıya kesildiği için bu yıl tekrar giriyorum tam puanlar mesajı o yüzden güncelledim arkadaşlar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.