C

Yüzbaşı
14 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
6 yıl
Apple iPhone 6'lardaki bükülme için değişme yapmıyor mu ?
Merhaba herkese, geçen haftalarda ayakkabı bağcığımı bağlamak için yere çömeldiğimde iPhone 6'ım yamuldu ve ekranın sol üst kısmı yerinden çıktı. Bu durum için Apple'dan randevu alıp görüştüğümde kullanıcı hatası olduğunu ve 1100TL'ye değişebileceklerini söylediler. Bükülen iPhone'larda değişim programı yok muydu ? Yanlış mı biliyorum acaba ?

Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
C
6 yıl
iPod Classic Hard Disk
Arkadaşlar merhaba,

iPod'umun hard diski bir süredir çalışmıyor ve yenisiyle değiştirip tekrar kullanmayı planlıyorum. Hard disk'ler ebay'de 80$ civarında görüyorum ki bu oldukça yüksek bir rakam. Başka önerebileceğiniz bir güvenilir site var mıdır ?
C
6 yıl
iPhone 5'e iOS9 yüklemeyi düşünüyor musunuz ?
Evet arkadaşlar, soru oldukça açık. Şuan iOS8'li 4S'ler hızlarını oldukça kaybetmiş durumdalar ve sizce seneye bu duruma iPhone5'ler gelecek midir ? Gelecek aylarda iOS9 çıktığında upgrade edip/etmeme konusunda kararsız kaldım ve sizlere sormak istedim. Sizce iOS9 iPhone5'lere yüklenmeli mi ?
C
8 yıl
BF4 PS4 Metro 64 kişi kasılması
Arkadaşlar selam,

Biraz önce 64 kişilik metro mapindeydim de bazı yerlerde ( özellikle sis atılan ) PS4 cidden kasıldı. Sanki PC oynuyorsunuz da grafik kartınız yetersiz kalıyormuş gibi. Başka karşılaşan oldu mu acaba ?
C
8 yıl
DS4'den 2.1 ses alınabilir mi ?
Arkadaşlar selam,

Benim merak ettiğim birşey vardı. DS4'ler 3.5mm'lik ses çıkışıyla geliyor. Bende Creative'in 2+1 ses sistemi var 3.5mm çıkışı olan. Ben o çıkışı ds4'e taksam sorunsuz şekilde ses alabilir miyim ? Yoksa sıkıntı olur mu ? Bilen, yardımcı olabilecek biri var mı acaba ?
C
8 yıl
Fifa 14 PS3 PS4'e upgrade ??
Arkadaşlar selam,

Biraz önce fifa14'ü 79TL'ye görünce direk düşünmeden aldım, dedim hepsi upgrade ediliyordur muhtemelen. Sanırım ps3 versiyonu ps4'e upgrade edilmiyormuş değil mi ?
C
9 yıl
Dropbox Hakkında Hafıza Sorusu
Arkadaşlar merhaba,

Sormak istediğim şey şu: Dropbox'ımda bulunan bir pdf'in boyutu 4MB. Ben bunu yıldızlayıp offline okuma için de kaydettiğim zaman, ayarlar'a gidip kullanım'a bakıyorum ve dropbox fazladan 90MB yer almış oluyor. Bu durum hakkında bir fikri olan var mı acaba ?

Teşekkürler.
C
9 yıl
iOS 6.1'den 6.0.1'e düşürmek ( Greyed Wifi )
Arkadaşlar iyi akşamlar,

Bugün durduk yere greyed wifi sorunuyla karşılaştım. Wifi'ye bağlıyken bir anda wifi kesildi ve bağlanamadım tekrar. Bende network ayarlarına reset attım ve telefon açıldığında artık wifi'yi on/off yapamıyordum. Şuan wifi on/off oluyor ancak restart atınca geri kapanacak biliyorum çünkü soğuk ortamda bekletip açtmıştım bir kaç dakika çalışmıştı. Bu sorunun 6.1'den kaynaklandığını düşünüyorum. Telefonum 4S ve jailbreak yok. Düşmenin bir imkanı var mıdır ?

Teşekkürler.
C
9 yıl
App Store Güncelleme Yapmıyor
Arkadaşlar merhaba,

App Store'dan daha önce aldığım uygulamaların güncellemeleri çıkmış. Güncelle butonuna basınca veya direk uygulamanın sayfasına gidip güncelle diyince yukarda ok dönüyor ancak indirme yapmıyor. Nedeni ne olabilir sizce?

Teşekkürler.
C
10 yıl
Imessage çalışmıyor !
Arkadaşlar merhaba,

Bir arkadaşımın telefonunda imessage çalışmıyor. Durum şu şekilde; Imessage olarak zaten gönderme yapmıyor telefon. Defalarca kapayıp açtık imessage'ı , telefona restore attık ama nafile. Internet bağlantısı da var telefonun ama imessage olarak bir türlü göndermiyor. Önerisi olan yada daha önce bu sorunu yaşamış olan arkadaş var mı ?

Yardımlarınızı bekliyoruz, teşekkürler.

Not: iPhone 4S 5.1.1
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.