P

Çavuş
17 Ekim 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
17 yıl
Compact Flash ile neden dosya transferi yapılamıyor?
Evet arkada$lar benim merak ettigim olay budur? Sd,mms ile dosya transferi yapılabiliyor ama cf ile neden yapılamıyor? Hepsi bir yana bilgisayardan cf ye resim dahi atılamıyor.Bu cok kotu.Sebepleri calısma prensibinden mi kaynaklanıyor yoksa bazı cf lerde bu mumkun mu? Bu konuda fikirlerinizi merak ediyorum..
P
17 yıl
TPS star nasıl izlenir?
bundan bi ay kadar once uydu taktırdım..hotbirdde bi kanal var sizde biliyorsunuzdur ,english premier diye,bu kanalda sürekli maç reklamları var ve haftasonu multivisionlarda bu maçları yayınlayacagını yazıyor,ama ben bu maçların yayınlandıgını gormedim.bu nasıl oluyor bana izah edebilirmisiniz?
bi de bu maçların ozet goruntulerinde goruyorum TPS star kanalı galiba bu macları veren kanal.ama o da benim uyduda yok,benim sorum bu maçları nasıl izleyebilirim veya izleyebilirmiyim?
P
17 yıl
$arjlı piller ile ilgili..(mAh degeri hakkında)
merhabalar..ben kafama takılan bi konuda bilgilerinizi istiyorum.
bu $arjlı pillerde yazan 1700mAh veya 2300mAh neyi ifade ediyor..bu degerin cok olması daha mı iyi?$arj sürelerini etkilermi bu mAh degerleri?
şimdiden saolun....
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.