M

Çavuş
12 Ekim 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
3 yıl
1.5 LİTRE SU 32 LİRA OLUR MU?
Merhabalar arkadaşlar
Dün Selçuk Efes antik kente gittim. İlk gidişimdi. Sıcak hava öğle sıcağı biletler zaten uçuk. Allahtan öğrenci indirimi ile müzekart alıp(30TL) öyle girdim. Neyse sonuna kadar gittim dolaştım heryeri çok sıcaktı terden tişörtüm sırılsıklam. Suyum vardı ama küçüktü daha başlangıçta bitti. Bi baktım müze mağazası ve onun kafetaryası var belediyeye ait diye biliyorum ama yanlış da olabilir. Dolaba gittim baktım suyun altında fiyatı yazıyor. Yarım litre 6TL, 1.5 Litresi 32TL. Gözlerime inanamadım. Param vardı ama sırf inadımdan öfkemden almadım. Gerçekten büyük rezillik. Hadi turist çok kur farkı falan da hiç mi düşünmezsiniz Türk biri için bu fiyatlar normal mi diye. < Resime gitmek için tıklayın >
M
4 yıl
ORTOPEDİ DOKTOR TANIDIĞI OLAN??
Herkese merhaba arkadaşlar
Biyomalzeme dersim için bir proje hazırlamam gerekiyor. Bir uzman ile de röportaj gerekli konu artrit. İstanbulda bu röportajı yapacak tanıdığı olan var mı ? ingilizce olmalı yardımcı olursanız çok sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.