K

Er
17 Ağustos 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
103 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
K
2 yıl
Gezi Blogu Biz Yollarda
Gezmeyi ve yazmayı çok seven bir çift olarak insanlar da yol göstermek isteyip açtığımız Gezi Blogumuz gitmekten keyif aldığımız harika diyebileceğiniz Gezilesi yerlerden,Pahallı otellere çokca para ödemekten sıkıldıysanız bulduğumuz sıcak otel fırsatlarından ve ona duyduğum aşka dair hislerimden bahsedeceğim..

Gezmek insanın ruhuna terapi gibidir.İnsan doğası gereği doğaya her zaman ait kalacak ve bir süre evde kaldığında bunalıma girmektedir.Bizler de sizlere yardımcı olarak gerçekten gezip görmeniz gereken yerler hakkında samimi bilgiler yazacağız.Bir yere gittiğiniz de ödeyeceğiniz fiyatlardan orada gördüğümüz muhteşem manzaradan bahsedeceğiz.Aynı zamanda bunları forumlarda yada başka yerlerde bulduğumuz Sıcak fırsatları yakalayarak yapmayı planlıyoruz ve bu fırsatları her zaman sizlerle de paylaşacağız. O zaman birlikte gezip eğlenmeye var mısınız ?

Bir de dünyanın belki de en güzel duygusu olan aşka dair deneme yazıları..Ona karşı hissettiklerim.Aşkı hissettiğin de yaşayacakların ve özgün aşk şiirlerinden bahsedeceğiz.Birbirimize bazen söyleyemediğimiz aşk cümlelerini yazılarımıza dökeceğiz.Sende aşkını anlatmak ister misin ?
K
2 yıl
Şarkı Sözleri
Bugünler de bize en iyi gelen şeylerden biri olan müzik ruhumuzu dinlendirmeyi ve bizlere pozitif bir enerji vermeyi başarıyor..Bizlerde enyeni şarkı sözlerini sitemiz de sizler için paylaşarak hem sözlerini hemde dinlemeniz için klibine yer veriyoruz.Bir çok şarkıya kolayca ulaşabileceğimiz blogumuz günden güne en yeni şarkılar eklenerek büyümeye devam ediyor...
http://www.sozlersarkim.com
Müzik insan doğası boyunca ruhumuza terapi gibi gelmiştir.İnsan müzik dinleyerek negatif düşüncelerinden uzaklaşarak pozitif bir ruh haline bürünebilir.Bizlerde müziği çok seven biri olarak en yeni şarkılara ilk ulaşacağınız durak olmak için çabalıyoruz . Bütün şarkı sözlerinin bulunduğu bir platform olma yolunda ilerliyoruz.
K
2 yıl
Yabancı Dizi Haberleri Birdizifan
2019 yılının Hazirayın ayında açılmış olan birdizifan sitesinde yeni dizi haberleri,dizi tavsiyeleri gibi içeriklere kendi yorumlarımla da derleyip yazmaktayım.Diziler ve filmler üzerine paylaşımlar yaptığım blogum da insanlarla fikir alışveriş yapmak istiyorum

Bir yabancı dizi hayranı olarak yazılarımı yayınlamak istediğim blogum da tavsiyelerim üzerine yer vermeyi ve eğlenceli bilgiler paylaşmayı,izlediğim dizilerden listeler oluşturmayı amaçlıyorumHer zaman keşke her gün bir dizi ya da film izleyerek hem eğlensem hemde keyifli yazılar yazsam diye düşünürken birdizifan blogumu kurdum.Blogumu emin adımlarla ilerleterek gelecekte blog yazarı olarak hayatıma devam etme hedefim var.İlk adımımı dizifanlarını beklediğim birdizifan blogum ile attım
K
2 yıl
Birdizifan
2019 yılının Hazirayın ayında açılmış olan birdizifan.com sitesinde yeni dizi haberleri,dizi tavsiyeleri gibi içeriklere kendi yorumlarımla da derleyip yazmaktayım.Diziler ve filmler üzerine paylaşımlar yaptığım blogum da insanlarla fikir alışveriş yapmak istiyorum

Bir yabancı dizi hayranı olarak yazılarımı yayınlamak istediğim blogum da tavsiyelerim üzerine yer vermeyi ve eğlenceli bilgiler paylaşmayı,izlediğim dizilerden listeler oluşturmayı amaçlıyorum.Her zaman keşke her gün bir dizi ya da film izleyerek hem eğlensem hemde keyifli yazılar yazsam diye düşünürken birdizifan blogumu kurdum.Blogumu emin adımlarla ilerleterek gelecekte blog yazarı olarak hayatıma devam etme hedefim var.İlk adımımı dizifanlarını beklediğim birdizifan blogum ile attım
K
2 yıl
Media Sözlük
Gündemi halkın gözünden takip etmek isteyen,olayları farklı insanların da bakış açısıyla görmek isteyen ve özgürce yorumlar yazabileceğiniz tek platform media sözlük açıldı.Her konu da fikirlerinizi istediğiniz gibi dile getirebilir ve her konu hakkında yazıp,çizebilirsiniz.

Sözlüğümüz de daha çok güncel medya olaylarına ve televizyon programlarında yaşanan haberlere ağırlık veriyoruz.Bir sözlükten daha fazlası olan platformumuz da her bir kanalın yayın akışına kolayca ulaşabilir ve anlık olarak yayını da takip edebilirsin.En sevdiğin dizilerin bölümleri hakkında insanlarla fikir alışverişi yapıp,eğlenceli yorumlar katarak bizimle günün keyfini çıkarmaya var mısın ?

O zaman sende bizim gibiysen film dizi izlemek seninde ruhuna terapi gibiyse Seni de sözlük ağımıza bekliyoruz !
K
2 yıl
Borsa,Bankacılık,Forex ve Kripto Paralar
En iyi yatırım araçlarından biri sabit gelirini koruyan ve uzun vadede artış sağlayan hisse senetlerinidir.Güvenilir bir firmaya ortak olup hisse senetlerinden uzun zamanda büyük kar sağlayabilirsiniz.Ancak hisse senedi alırken dikkat etmeniz gereken en önemli faktör şirketin zamanla daha çok gelişip satışlarının artacağına inanmaktır.
Bunun yanı sıra altın ülkemizde en çok tercih edilen yatırım birimidir.İnsanlar evlenirken bile zor zamanlarında kullanmak üzere altın alıp buna yatırım yaparlar.Altın alıcısını üzmeyen her zaman uzun vadede artışını gösteren bir birikim aracı olmuştur.Geleceğin yatırım aracı olarak ise artık sanal para olarak adlandırılan bitcoin gibi kripto paralar yükselişe geçmeye başladı.Son zamanlar da bir çok kişi internet üzerinden kripto piyasısına yatırım yapmakta ve gelecekte çok yaygın olarak para yerine kullanılacağı düşünülüyor.
K
2 yıl
Anlık döviz kuru ve altın fiyatları
Dünya da en yaygın kullanılan ve ulusal para birimi olarak kabul edilen dolar geçmişten bugüne yatırımcıların ve finans piyasasına ilgi duyan insanların en gözde para birimi olmuştur.Ülkemizde enflasyonun da artmasıyla bir yıl içerisinde büyük bir artış gösteren dolar ve euro insanların en çok merak ettiği para haline gelmiştir.Bir yandan bulunması zor olan eskilerden beri değerli para birimimiz altın da yatırımcısını hiç bir zaman üzmemiştir.Altın piyasası geçmişten günümüze kadar yükselişini daima sürdürüyor.Ve yatırımcıların vazgeçilmezi olan altın fiyatlarına anlık olarak bakabilirsiniz.Aynı zaman da sitemizde güncel olarak ülkeler arası paritelere kadar ulaşmanız mümkündür.

2018 yılında kurulan sitemizde Anlık döviz kuru ve altın fiyatları gibi finansal piyasayı güncel olarak takip edebilirsiniz.Piyasayı takip eden diğer yatırımcılarla birlikte yorumlarınızı paylaşabilir ve yaptığımız analiz yazılarıyla birlikte doğru yatırımlar yapmanıza yardımcı oluyoruz.
K
3 yıl
Ece Seçkin Dibine Dibine Sözleri
Adeyyo şarkısıyla tanınan sanatçı Ece Seçkin yaza yeniden bomba gibi bir albümle geri dönüş yapıyor.Dibine Dibine tek parçalık albümü de pop türünde yer alırken 15 ağustos da yayınlanacak.

Dibine Dibine Sözleri
K
4 yıl
Sertab Erener Bastırın Kızlar Şarkı
Yeni şarkısıyla birlikte bir farkındalık da oluşturmak için çabalayan sanatçı Sertab Erener Bastırın Kızlar tek parçalık albümüyle çok konuşulucak gibi.Yaza özel hazırladığı parçanın sözleriyle bile duygulandıran özel hissettiren Sertab Erener o güzel sesiyle birde söyleyince bizlere unutulmaz bir şarkı yapmış.Kızların istedikleri her zaman ne kadar güçlü olabileceklerini fark etmelerini isteyen Sertab Erener yine çok güzel işler başarmış :)

Eee bu kadar anlattık artık yeni şarkısı Bastırın Kızları dinlemeden olmaz değil mi ?
K
4 yıl
Superonline haksız kazanç yapıyor .!
Merhaba arkadaşlar size olayı anlatıyorum ve Süperonline kullanmayın kullandırmayın derim.

Ağustos ayında superonline internet aboneliğim iptal edildi ve bana 10 gün fazladan fatura kesildiği halde bunu ödedim .Daha sonrasında ayın 22.08.2017 tarihinde aras kargo aracılığıyla müşteri hizmetleri tarafından belirtilen BURSA JADE şubelerine modemi gönderdim ve 23.08.2017 tarihinde BURSA JADE şubenizde ÖZGE CANKURT adında kişi modemi teslim almış bulunuyor .Aradan 2 ay geçmiş alınan modemden Superonline genel müdürlüğünün haberi yok ? Anlaşılan Bursa Jade şubelesinden habersiz olarak çalışılıyor yada onlar superonline genel müdürlüğünden ayrı çalışıyor .? Sonuç olarak verdiğim modem üzerinden 2 ay geçmiş ve bana bu fatura nasıl çıkarılıyor ? Superonline müşterilerinden haksız kazanç elde ediyor.Kendilerinin bayisine gidip görüştüğüm halde bir sonuç alamadım.Bursa jade şubesinin kimse daha numarasını dahi bilmiyor ya da vermiyorlar.

Ayrıca en büyük sorun ben bu konu da ağustos ayında müşteri hizmetleri tarafından aranmıştım. O zaman kargo numarasını da vermiştim ve modemin teslim alındığını işlemlerimin tamamlandığını söylediler.Bende buna istinaden elimde bulunan kargo fişini atmış bulunmaktayım.! Şimdi bunların her birimi birbirinden habersiz mi çalışıyor ?

SONUÇ OLARAK BENİM GİBİ MAĞDUR OLAN BİRÇOK ARKADAŞ VAR BUNU KENDİ YETKİLİ BAYİLERİ DAHİL ÖYLE SÖYLÜYOR.MODEM GÖNDERİLİYOR AMA GENEL MÜDÜRLÜĞÜN HABERİ OLMUYOR.SONRASINDA MÜŞTERİLERE HAKSIZ YERE FATURA ÇIKARILIYOR.FATURA PARASI KADAR ZATEN MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ KAÇ KERE ARA,BAYİYE GİT,FAKS ÇEK DERKEN UĞRAŞTIRILIYOR.

AYRICA BU KONUDA TWEET ATARAK HİÇ DEĞİLSE DESTEKLERİNİZİ BEKLERİM BELKİ BİR İŞE YARAR.

https://twitter.com/tipikbir_terazi/status/917366028048523264
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.