P

Teğmen
13 Temmuz 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
3 yıl
Blitz app
Böyle bir uygulama var seçim ekranında takımınızdaki oyuncuların main vb bilgisini otomatik olarak gösteriyor ban sebebi midir yada olabilir mi ?

blitz.gg
P
4 yıl
AMD ATHLON X4 959
Amd Overdrive'ı çalıştırdığım zaman hata alıyorum çözümü varmıdır acaba?
P
4 yıl
Hangi heroyu oynayabilenlere saygı duyuyorsunuz
Mesela adama bak x heroyu efsane oynuyor diyebileceğiniz hero varmı. Cevaplar için teşekkürler
P
5 yıl
Takas Botları Hakkında
Beyler şimdi oyundan düşe düşe bu 4 kuruşluk kasalardan birikti bunları alan bildiğiniz takas botları varmı acaba ? Pek para etmeselerde görüntü kirliliği , steamdan satıp 1 kuruş kazanmakta saçma geliyo
Yardımlar için şimdiden teşekkürler
P
5 yıl
0555 444 1 500
Beyler bu numara türk telekoma mı ait ? Beni arayıp tarife falan tanıttılar içime sinmedi 444 1 500'ü aradım , müşteri hizmetleri bizim numaramız dedi ama hala içime sinmedi bir bilgisi olan varmı ?
P
5 yıl
Darius rün hakkında
Darius hasar bakımından çok iyi ama çok rahat kite yiyor ve aşırı yavaş , acaba heroya tf de olduğu gibi rünleriyle girilse iş yapar mı yada hasarı çok mu düşer ? Darius prolarının yardımlarını bekliyorum.
P
5 yıl
Nereden rp yüklüyorsunuz?
Clientte 6300 rp 99 tl buda biraz pahalı, bildiğiniz ucuz rp yükleyecebileceğimiz yada toplu rp alımında indirim yapan ( 12800 rp 170 tl gibi)bir site varmı?
P
6 yıl
Virtual Futbol Hakkında
Bunu oynayan varmı forumda acaba? Bi püf noktası falan varmı?
P
6 yıl
Amumu
Bu çara ne kasılır nasıl oynamak lazım bilen varmı?
P
6 yıl
İlginç bir soru
Beyler şimdi bu eloboost olayında rito anlarsa hesabı boostlayan kişininde hesaplarını banlıyormu? Tecrübeli biri varmı bu durum hakkında
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.