M

Onbaşı
04 Temmuz 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
9 ay
LG Buzdolabı mağduriyeti.
Merhaba. LG-GC-Q247CSBV buzdolabını 12.07.2020 tarihinde Teknosa 'dan 12,999 a aldım. Buzdolabını aldığımızda 3000 tl lik kod verileceğini ve bu kod ile lg marka ürünlerde kullanabileceğim söylendi. Bunu teyit ettirmek için LG müşteri hizmetlerini aradım ve bu model'e 3000 tl lik kod verileceğini teyit ettirdim. Buzdolabım geçte olsa geldi ve kurduk ardından lg ile iletişime geçip kodu istedim. Kod 5 gün geçtikten sonra elime ulaştı ancak 3000 değil 2000 tl değerinde bir kod. Hemen müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim ve beni whatsapp destek hattına yönlendirdiler. Whatsapp destek hattında bu modele 3000 değil 2000 verileceği söylendi. Şimdi benim ne yapmam gerekiyor ? Yardımcı olabilecek kimse var mı aceba?

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
M
geçen yıl
Millenicom iç tesisat hakkında.
4 gün önce millenicom üyesi oldum. üye olmadan önce türknet üyesiydim ve sabit 27 mgpt internet hızı alıyordum ancak kopmaların çok olması ve uzun süreli olmasından dolayı millenicom a geçtim. Milleniye geçtikten sonra max hız 9 mgpt download 2.7 mgpt upload hızı almaya başladım. Millenicom müşteri hizmetlerini aradıktan sonra eve gelen yetkili sorunun modemde olduğunu söyledi farklı bir modem ile denedim ancak sorun düzelmedi. sonra iç tesisatta sıkıntı olduğu söylendi ben iç tesisatı nerden değiştirebilirim ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.