H

Çavuş
30 Haziran 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
3 yıl
Güncelleştirmeler alınıyor %46'da takılıyor
Arkadaşlar merhaba. Pc'de Windows 8.1 yüklü. Win10 yükseltmeye çalışıyorum 2-3 kere denedim ama her seferinde şurda takılıyor.


< Resime gitmek için tıklayın >

napmam gerek acaba?
H
4 yıl
Kendiliğinden meşgul'e atma problemi.
Arkadaşlar merhaba.Casper via a1 Plus kullanıyorum.Normale hiçbir problem yok fakat annem aradığında telefon 1 kere çalıyor ve otomatik olarak meşgule atıyor.Fakat ben annemin beni aradığını göremiyorum , annemin telefonunda 1 kere çalıyor ve direk meşgule düşüyor. Benim olaydan haberim bile olmuyor.Arama engelleme gibi bir sürü ayarı kurcaladım bir problem bulamadım. Neden olabilir ? Format mı atmam gerekir?

Teşekkürler şmdiden.
H
4 yıl
RAM Ekleme Konusunda yardım lütfen.
Arkadaşlar merhaba.https://www.epey.com/laptop/lenovo-g7070-80hw0086tx.html

Bilgisayarım şu ürün. Ram'ini 16gb yapmak istiyorum.8gb olarak ne önerirsiniz yardımcı olursunuz sevinirim..
H
4 yıl
Letgo Uzerinden telefon almayi dusunuyorum yardim lutfen.
Beyler Sa. Herkese . Letgo uzerinden KVK/Mi6 almayi dusunuyorum da telefon saglam mi , ne tur sorunlari var anlayabilir miyiz? Dolandirilmayalim sonra
Tesekkurler
H
6 yıl
Casper Via M1 Güncelleme Problemi
Arkadaşalr merhaba. Via M1 telefonuma Marshmallow geldi. SD kart çıkardım ve indirmeye çalışıyorum fakat 50-100 mb indirdikten sonra donuyor ve devam etmiyor. Ne yapmam gerek?
H
6 yıl
Tipim Nasıl? (Ssli)
Evet gencler tıpçı kankiniz olarak kendimi ifşa ediyorum
< Resime gitmek için tıklayın >

Yaş tahminlerini de alalım :)
Edit1 : Daha okuyorum lan :D
Edit2 : Gaziantep Uni
H
6 yıl
Casper Via M1 Otomatik Meşgule Atma Problemi
Arkadaşlar Merhaba. Telefonumu rehberimde kayıtlı birisi aradığında sorun olmuyor fakat rehberimde kayıtlı olmayan birisi aradığında 1 kere çalıp meşgule atıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.Telefonumda Arayankim,Cia tarzı uygulamalar yok.
H
6 yıl
Çukurova Üniversitesi Yatay Geçiş Şartları
Arkadaşlar merhaba. Internetten baktım da net bir bilgiye ulaşamadım.Çukurova Üni. Lys Puanına % kaç oranda bakıyor acaba?
H
6 yıl
Mersin Üniversitesi Yatay Geçiş Şartları Tam Olarak Nedir?
Arkadaşlar nette tam bir bilgiye ulaşamadım yardımcı olabilir misiniz?
H
7 yıl
Sakın Fem [ Cemaat ] Dershanelerine Gitmeyin. [ Tecrübe İçerir ]
Beyler Merhaba herkese. Bu yıl malum sınava FEM'de hazırlandım. 1-2 ay içinde farkettim ki yanlış karar vermişim. Bu kadar bilgisiz hocaların olduğu başka dershane hatırlamıyorum. Sürekli dışardan özel ders ayarlamak zorunda kaldım.Adamlar için devlet olmuşlar cümlesi tamamen doğru. Hocalar yaşlanmış. Genç hocalar çok az.Bu yıl sadece Fizik hocam iyiydi onun dışında çöptü. Diğer hocalara tek soru sormadım diyebilirim.

Bunları iyice araştırın.Yanlış karar vermeyin.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.