M

Çavuş
03 Haziran 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
5 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
geçen yıl
Ruhsatta 2014 gözüküyor
Arkadaşlar merhaba

vw polo araca sahibim. bugün internetten şasi numarası ile sorgu yaptığımda aracın üretim yılının 2015 olduğunu gördüm fakat ruhsatta 2014 yazıyor. bunu nasıl düzelttirebilirim ya da bu şekilde kalsa bir sıkıntı yaratır mı?
< Resime gitmek için tıklayın >
M
2 yıl
Sivilce kanından şeker ölçtüm
Neden yaptığımı bilmemekle beraber böyle bir sonuca ulaştım.

Bu sivilce kanından elde edilen değer:

< Resime gitmek için tıklayın >

Bu da parmaktan elde edilen değer:

< Resime gitmek için tıklayın >
M
2 yıl
LPG taktırdıktan sonraki işlemler
Merhabalar,

Çarşamba günü aracıma LPG taktıracağım nasip olursa, internetten işlemlere baktım fakat herkes farklı bir telden çalıyor. LPG taktırdıktan sonra ne tür işlemler olacak muayene vs. Aracı tamamen muayeneye mi sokacağım yoksa sadece LPG için mi? Muayene 2020’de normalde. İnternette LPG muayenesi yazmışlar gerçekten aklım karıştı. Bu konuda tecrübeli abilerimin kardeşlerimin bilgisine ihyacım var.

İyi günler
M
6 yıl
iPhone 4S hangi sürümle gelir?
Merhaba arkadaşlar.
Bir çılgınlık yapıp iPhone 4S alacağım. Sırf şu downgrade olayı için. iOS 6'ya özlem duyuyorum. Sorum şu:
iOS 8 ile gelen 4S'lerin düşürülemediğini okudum seri numarası hatasından dolayı. Alacağım iPhone'un hangi sürümle geleceğini anlamamın bir yolu yok mudur?
Şimdiden teşekkürler. (Bu arada iPhone 6+ kullanıyorum. Şimdi aklınızdan geçenleri hunharca yazabilirsiniz. :)
M
6 yıl
iPhone 6+ Basmatik Ekran
Ekranın tam ortasına bastırdığımda çıt çıt ses geliyor. Bana çocukluğumdaki oyuncak telefonlarımı hatırlattı.
iPhone 6'larda yaşandığını duymuştum. Salı günü için Zorlu'dan randevum var. Nasıl bir yol izlemeliyim? Sizin başınıza geldi mi? Çözüm olarak ne yapıyorlar? Yaşasın DH!
M
6 yıl
iPhone 6 Plus Kamera Dalgalanması
Merhabalar. 2 gün önce memlekete uçakla geldim. Tabi yüksekten video-fotoğraf çekmeden olmaz diyerek telefonu çıkardım ve düz görüntü alabilmek için dayadım uçağın camına. Ne göreyim! Kamera dalgalanıyor. Görüntü yukarı aşağı gidip geliyor. Neyse belki camın titreşimindendir diyerekten yanımdakinin telefonunu istedim ve aynı işlemi yaptım. Telefon düz duruyor görüntü sabit. Daha önceden kamera dalgalanmasıyla ilgili haberler okumuştum. Onun için o gece Zorlu'dan randevu aldım. Küçük bir şey olarak görülebilir. Aslında cidden öyle ama insanın içinde sıkıntı yaratıyor. Ben neden fotoğraf çekemeyeyim? (Kaç para ulen bi flüt diyesim geldi.) Neyse, eğer bu konu hakkında bir bilginiz varsa lütfen paylaşın. Randevudan sonra buradan sonucu bildireceğim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.