H

Onbaşı
15 Mayıs 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
6 yıl
Instagram Application Oauth
Instagramdan uygulama kaldırmak istiyorum fakat uygulamayı kaldırma kısmına evet tıkladığımda instagram sayfası bembeyaz oluyor ve url kısmına instagram.com/oauth/revoke_access diye bişe geliyor. Uygulamayı kaldıramıyorum. Öylece kaldı hesabımda reklam fotoğrafları paylaşıyor. Internette biraz bir araştırma yaptım. Karşıma sürekli hack ve benzeri konular çıktı. Bazı sayfalarda ise tarayıcı ayarlarıyla ilgili sorun olduğunu söylüyorlardı. VPN kullanıyorum onun etkisi var mıdır? Hacklendim mi yoksa?
H
6 yıl
Instagram Application
Instagramdan uygulama kaldırmak istiyorum fakat uygulamayı kaldırma kısmına evet tıkladığımda instagram sayfası bembeyaz oluyor ve url kısmına instagram.com/oauth/revoke_access diye bişe geliyor. Uygulamayı kaldıramıyorum. Öylece kaldı hesabımda reklam fotoğrafları paylaşıyor. Ne yapmalıyım acil yardım lütfennnnnnn
H
6 yıl
Ram/Bellek Sorunu Var Resimli
Arkadaşlar pek anlamadığım için sormak istedim. Laptoba format attım fakat güncellemelerden sonra laptob kasmaya başladı.Belgelerimi bile 2 dk'ya açıyor. Ram başlangıçta %85 çalışıyor. Sorun ne olabilir? Resimleri alta attım bilen varsa yardımcı olabilir mi?
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
H
6 yıl
Windows Şifre Yazamıyorum
Arkadaşlar windows 10 dan win7 ye dönüş yaptım. Açılırken normal şifre kısmı geldi fakat klavye, mouse çalışmıyor. Klavye bozuk değil çünkü sistem açılırken enter ve Wi-Fi tuşu çalışıyor ama sifreni giremiyorum. Güvenli modda bile şifre istiyor ne yapmam lazım?
H
6 yıl
Windows10 Creation Tools Hatası
Merhba arkadaşlar win10 yükseltme işlemini creation tools ile yapayım dedim. Ilk başta açıldı. Yükleniyordu sonra laptop dondu res attım. İşlemi yeniden başlattım ama bana resimdeki hatayı verdi.Yeniden başlattım,kapadım hep aynı hatayı verdi yeni Windows10 güncellemesi zaten geldi laptoba ama 3gb indirecekmiş herhalde 1 aya iner bende 1mb hız ile. Ondan dolayı creation tools ile yapıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
H
6 yıl
Windows10 Creation Tools Hatası
Merhba arkadaşlar win10 yükseltme işlemini creation tools ile yapayım dedim. Ilk başta açıldı. Yükleniyordu sonra laptop dondu res attım. İşlemi yeniden başlattım ama bana resimdeki hatayı verdi.Yeniden başlattım,kapadım hep aynı hatayı verdi yeniden denediğimde. Windows10 güncellemesi zaten geldi laptoba ama 3gb indirecekmiş herhalde 1 aya iner bende 1mb hız ile. Ondan dolayı creation tools ile yapıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
< Resime gitmek için tıklayın >
H
6 yıl
LAPTOP KASMA SORUNU RESİMLİ
HP laptop son windows güncellemesinden sonra acayip kasmaya başladı. Sorunun ram dan kaynaklı olabileceğini düşündüm ve Advanced System Care indirdim tarama yaptım. Resimler altta var. 3 gb ram'in %93'ü kullanılıyor.Çok program kullanan biride değilim sadece 2 oyun yüklü laptopta çalışan programların resminide attım alta. Sizce sorun nedir ne yapmalıyım?
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.