E

Er
05 Mayıs 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
E
2 yıl
TD-W9970
< Resime gitmek için tıklayın > 24 MBİT indirme 3 MBİT yükleme hızlı internet üyeliğim var QOS dan bilgisayarım için böyle bir ayar yaptım bu ayar bilgisayarmın internete kim girerse girsin 15MBİT'EN düşük hız almayacağını garantiler mi ? Eğer yanlışlık yapmışsam nasıl böyle bir ayar yapabilirim çünkü evde internete giren bazı şahıslar oynadığım oyunu mahvediyorlar.
E
3 yıl
AKK KALKIŞ SAÇMALIKLARI
Şimdi ben size bir haksızlığı söylemek istiyorum öncelikle ben bu AKK kalkacağı haberini bilmeden 2 ay önce 83 TL ye 100 GB AKK kotalı 24MBİT internet almıştım ve bunu alırken de kimse bana AKK kalkacak kardeşim AKK'ye çok dikkat etmene gerek yok 2 ay sonra ha var ha yok demedi bu yüzden 69 TL ye alabileceğim 35 GB AKK'li 24 MBİT AKK'li internetden vazgeçip gittim aman kotam bitmesin internetim yavaşlamasın oyunda kanser olmayayım diye 100 GB lık aldım şimdi açıkcaksı cimri biri olarak gözükmekten korkuyorum fakar size bir soru soracağım benimle aynı zamanda 24 mbit internetin 35 GB kotalısını alan adam 1 ocaktan itabaren benle aynı interneti kullanıcak fakat benden 24 TL az vericek bunu 2 yıl tahhüt yaptığımı hesaplarsan ben şuanda sözleşmemde 24*24= 576 tl fazla verdim benim bu 576 tl hesabımı kim vercek ? Çatır çatır 1 ocaktan sonra fahiş fiyatlar vermeyi biliyorlar bizde 2 3 kuruşun peşine düşmeliyiz bence .
E
3 yıl
VDSL İNTERNETE GEÇİŞ
5 senedir türk telekom 16 Adsl Mbit internetini kullanıyorduk bu sene tahhütümüzün bitmesine 15 gün kala filan VDSL altyapımız olduğunu öğrendim tahhütümün bitmesine 5 gün kala türk telekomu arıyarak vdsl olup olmadığını sorup olduğunu öğrenince vdsl e geçirip 2 sene tahhütümü uzatmalarını söyledim internetden kampanya araştırıp toplam 83 tl ye modem + tivibu dahil 24 Mbit vdls internet yaptırdım bugün başvuru yapalımız 1 hafta geçti. Bugün mng kargo geldi 2 3 sayfa tahhüt imzalattılar kimlik fotokobisi alıp vdsl modemimi verdiler . Modemi ellerim güzel bir şekilde eski kullandığımız adsl kablosuna takarak kurdum ve çalıştırdım fakat internetim vdsl değil hala adsl olarak gözüküyor acaba benmi yanlış bişi yaptım diye müşteri hizmetlerini aradım ve bana vdsl kurulumu 2 ila 15 gün arasında oluyor dedi bayan çok bilgili birine benzmiyordu belkide demek istediğimi yanlış anladı. şimdi size birkaç sorum olucak.

1) Mng kargo benim tahhütüm bittikten sonra geldi fakat ben tahhütüm bitmezden önce türk telekomu aramış ve uzatmalarını söylemiştim önemli olan benim söylediğim zamanmı mng kargonun geldiği zamanmı yani demek istediğim şuan kullandığım internetten fahiş bir fiyat yermiyim (mng kargo tahhütüm bittikten 4 gün sonra geldi)

2) Vdsl e geçmek için benim kablolarımı hattımın filan değişmesi gerekiyormu yoksa normal modemi kurup müşteri temsilcisinin dediği gibi beklemelimiyim

3) Vdsl e geçmek ile iyi bir şey mi yaptım ? sizce internet hızımda bir değişim yükselme olurmu (İnternet hızım çok kotüydü 16mbite kadar olmasına rağmen 8 mbitden yukarı çıkmıyordu 3mbitinide tivibu yiyordu kalıyordu bana 5 mbit)< Resime gitmek için tıklayın >

Umarım iyi anlatmışımdır okuduğunuz için teşşekür ederim
E
3 yıl
TV+ MI TİVİBU MU ?
Türk telekomun şuanda 16mb 50gb akn + Tivibu + Ev telefonu paketine 65 tl ödüyorum 2 senelik tahhut yaptırmıştık bu ayın 28 inde biticek paketimizi 85 Tl ye yükselticeklermiş açıkcası tivibudan çok memnunuz internetde arada bir sıkıntı oluyor ama bizim için tivibu çok önemli annem izliyor kaçırdığı diziyi örn müge anlıyı tak diye istediği zaman izlemesi lazım açıyor izliyor baya sevdi ama bugun türkcell'in 90 tl ye 15mb sınırsız akn fiber internet + tv+ giriş paketi yapabiliceğimi gördüm interneti baya uygun türkcellin hem akn yok hem fiber oyun oynamayı çok severim internet benim için bu yüzden önemli ama annem daha önemli çünkü parayı o veriyor o da tivibuya bakıyor ev telefonumuz bile yok ek para ödüyoruz ona adsl olduğu için kaldıramıyoruz galiba tv+ ın tekrar izle özelliği yokmuş o yüzden çok tedirginim annem kaçırdığı dizileri 1 hafta sonra 3 gün sonra 5 gün sonra tak diye açıp izleyebilirmi tv+ dan türkcellin fiber internetine geçiş yapmalımıyım ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.