1

Er
28 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
1
3 gün
İNGİLİZCE ÖĞRENMEK (BİLGİSAYAR OLMADAN)
Arkadaşlar bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum, bu alanda akademik İngilizcemi geliştirmeyi amaçlıyorum. Aynı zamanda genel İngilizce'yi de geliştirmek istiyorum.Bilgisayar olmadan akıllı telefonla ve sözlük, kitap vs. ile en azından B1 seviyesine kadar gelebilir miyim ? Araştırma yapacak, makale okuyacak ve dinlediğini anlayabilecek kadar İngilizce öğrenebilir miyim ? (not: daha çok anlama kısmında kendimi geliştirmek istiyorum.) Acil cevaplarsanız sevinirim.
1
4 ay
VASAT BİLGİSAYARDA WİNDOWS 10
Arkadaşlar elimdeki laptopun donanımı pek de iyi değil, film izlerken bile donuyor. İşletim sistemimi Widows 10'dan Win 7 veya 8'e düşürürsem donma sorununa çare olur mu ? Yardım ederseniz sevinirim :)
1
4 ay
FİZİK YOUTUBE KANALLARI KONU ÇALIŞMASI
Arkadaşlar Fizik'te konuları farklı kanallardan dinlemek sizce mantıklı mı? Optik bir kanal, mekanik bir kanal gibi.Fizik dersinin bütünlüğünü bozar mı bu ?
1
4 ay
Fizik Elektromanyetizma Kanal Tavsiyesi
Arkadaşlar Fizik dersinde bu konuyu en iyi anlatan hoca sizce hangisi ? Doc Schuster diye bir Fizik kanalı vardı iyi demişti biri ama kanal İngilizce :/ O ayarda Türkçe veya altyazılı bir kanal varsa yazabilir misiniz ?
1
6 ay
Bilgisayar mühendisliği mezunları hangi şehirde çalışabilir?
Arkadaşlar Diyarbakır'da yaşıyorum. Tercih yapacağım da onun için sordum. Bu sehirde iş var mıdır ? Linkedin'de bazı üniversitelerin mezunlarına baktığımda genelde İstanbul ve Ankara'da yaşıyorlardı.
1
6 ay
ECZACILIĞA YERLEŞİP CENG İÇİN SINAVA GİRMEK
Arkadaşlar bu yıl YKS'de 32k yaptım. Ben bilgisayar mühendisliği istiyorum ama ailem diş/eczacılık diyor. Sorum şu:
Eczacılık hazırlık sınıfından 1 yıl sonra tekrar ceng için sınava girmek mantıklı mı, okulu dondurabilir miyim ? Çünkü istiyorum onu ama ailem de borç falan var diyor bir eczane aç diyorlar.
Üniye gitmeden öğren yazılımı diyorsanız Şadi Evren hocamız üniversite eğitimi önemlidir demişti ondan dolayı ben de okumak istiyorum.
1
6 ay
DİYARBAKIR DERSHANE ( KÜTUPHANE VE SORU ÇÖZÜMÜ )
Arkadaşlar Diyarbakır'da öğrencileri iyi olan, kütüphanesinden iyi bir şekilde yararlanabileceğim, soru çözümü için hocaları iyi olan ve denemeleri sık ve iyi yayınlardan olan bir dershane varsa önerebilir misiniz ? Ama sadece kütüphane, soru çözüm ve denemeler için kaydolacağım. Saydığım özelliklerin hepsi yoksa da aklınızdaki iyi dershaneleri yazabilirsiniz. Ücretlerini de yazarsanız çok iyi olur. Bir de bu yıl 32k yaptım, sınav derecesine göre indirim var mı ?
1
6 ay
32k 'den Sonra Ceng Yazılır mı ?
Hep vakıf ünileri var ilk 10k'de olsam hadi neyse.
1
6 ay
32K CENG
Arkadaşlar 32k de CENG yazmak istiyorum. Fakat forumlara baktıgımda bir üniversite içjn bir yerde iyi bir yerde kötü diyor. Bu Üniversiteler hakkında nasıl doğru bilgi alabilirim ? Bir de aşağıya yazacağım üniler nasıl tek tek yazabilir misiniz ama gerçekten bilgisi olanlar yazsın lütfen.
Estü, Beykent, Gazi, Atılım, Cerrahpaşa
Ayrıca sağkam bir eğitim ve iyi bir ders çalışma ortamı için, İTÜ gibi yerler için mezuna da kalabilirim.
1
6 ay
AYT 2021 FİZİK KANAL ÖNERİSİ
Arkadaşlar bildiğiniz gibi bu yıl AYT Fizik'te Manyetizma vs. konularda çok değişik sorular çıktı. Bu türden soruları çözen, bu yılki fizik ayarında konusunu anlatan bir kanal varsa yazabilir misiniz ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.