Z

Çavuş
25 Şubat 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
23 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Z
5 yıl
Format atılan telefonun fotoğrafları geri getirme
Merhaba Arkadaşlar benim telefonum hata verdi ve bütün resimleri kaybettim. Arkadaşlar bu resimleri geri almak için yapmam gereken bir sey var mi ?
Z
5 yıl
Format atilan telefonunun resimlerini geri getirme
Merhaba Arkadaşlar. Telefonum da şifreleme yaparken hata verdi ve telefonum formata gitmek zorunda kaldi. Ben eski resimleri nasil kurtarabilirim bilen arkadaşlar yeşillendirsin
Z
5 yıl
1200 TL ye Oyun laptobu Önerileri
Merhaba arkadaşlar.
En fazla 1200 Tl ye oyun laptobu almak istiyorum.
1TB 8gb veya 12 gb ramlı laptop önerebilir misiniz?
Z
5 yıl
Google Konumu başka yerde göstermesi.
Merhaba arkadaşlar ben googlede arama yaparken aşağıda konum gösteriyor. Istanbuldayim Fakat googlenin gösterdiği konumdaki yerde değilim.http://i.hizliresim.com/XdkO1D.png Konum şile gösteriyor. Bu ne demek oluyor arkadaşlar.
Z
5 yıl
2 wifi modemi sifre koymak.
Merhaba arkadaşlar benim şimdi 2 tane wifi modemim var. Biri salonda biri odamda. Arkadaşlar ben odamdaki wifi modemine sifre koyamiyorum. Salondaki modem airties. Odamdaki modem exper ttnet adsl. ArkadaşLar ben bu ttnet modeme nasil şifre koyabilirim?
Z
5 yıl
Telefonumun kendi kendiligine arama yapmasi
Merhaba arkadaşlar.
Ben telefonumu usb ile bilgisayara bağladım. Resimleri telefona atmak için bağladım. Ve telefonum benden habersiz annemin telefonuna 10 kere aradi. Benim telefonum duruyordu. Hic bir sey dokunmuyordum. Son aramalara baktigimda annemi aramamisim. Annemin telefonundan son aramalari gösteriyor. Beyler bunun sebebi nedir ?
Z
5 yıl
Yurtdışına kargo nasil gonderebilirim?
Merhaba arkadaşlar ben finlandiyaya yurtdışı kargo göndermek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor ve ne kadar para tutar ? Bilen arkadaşlar yeşillendirsin.
Z
5 yıl
Playstation da Football manager oynanir mi ?
Beyler ben football manager 2016 oynamak istiyorum fakat bilgisayarim kaldirmiyor. Beyler playstationa desteklemiyor. Playstationa steam yukleyip fm 2016 satin alırsam oynayabilir miyim ?
Z
5 yıl
Bacak gelistirme ,Boy uzatma ve Omuz genişletme programi
Merhaba arkadaşlar. Benim yaşım 19 ve boyum 175 kilom 77. Ben 5 6 cm daha uzamak istiyorum.
Ben koşuya, yüzmeye ve fitnesse başlayacağım. Bunun için bir programi olan var mi ? Boyumu uzatmak ve omuzu genişletmek istiyorum. Yuzmeye haftada 3-4 saat gideceğim toplam 4.5_6 saat olacak. Ayrica yeni baslayacagim koşu programını nasil ayarlamami önerirsiniz? Beslenme programida verirseniz sevinirim.
Z
6 yıl
Battlefield 1942 Anthology Nereeden Bulabilirim
...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.