C

Er
06 Şubat 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
4 yıl
ŞAHİN YAVRUSU ARIYORUM
Şahin beslemek istiyorum . İlgilenen kişiler numarasını mesaj olarak atabilir .
C
6 yıl
Çok acil bahçeye kopek
Arkadaşlar 1 bahcemiz var şelalenin yanında 2 dönüm buraya bir bekçi köpeği almayı düşünüyoruz her zaman orda kalamiyoruz ama hergun oluyoruz bazen nadiren oluyoruz hangi köpek turunu almalıyız gelen misafirlere saldirmamali ve sahibine sadık olmalı kangal düşünüyoruz bakımı da kolay olmalı önerilerini nedir ?
C
7 yıl
lol sayfa ismi arıyorum
arkadaşlar başlıktada olduğu gibi bir lol sayfası kurucam sayfa ismi arıyorum veya aktif olmayan sayfaları aktif tutabilirim. sayfa ismi önerilerinizi bekliyorum.karakterlerle ilgili olsun.alıntı olmasın
C
7 yıl
Arkadaslar yerel ağ bağlantısı geçerli bir IP yapılandırmasına sahip değil sorunu
Arkadaslar win 7 kullanıyorum bursada çıkan rüzgârdan sonra evdeki internet gitti kablo pencereden geliyor sorun gider dediğimde bilgisayar 2 sorun buluyor biri başlıkta belirttigim sorun birisi ise ağ bağlantısı düzgün takılmamis sorunu bilgisayardan pek anlamıyorum lütfen yardım edin nasıl bir çözüm yolu izlemeliyim .
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.