S

Er
02 Şubat 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
9 ay
Kedim 4 gündür yok geri gelir mi ?
Arkadaşlar herkese iyi günler öncelikle ben bahçemde 2 tane dişi sokak kedisi besliyorum 1 yıldan beri ve o iki kedi kardeş. 4 gün önce şöyle bir şey yaşandı akşam bi anda sesler gelmeye başladı noluyo diye çıkıp baktığımda kedimin biri(kaybolmayan kedim) korkmuş bir şekilde kaçıyodu fakat arkasından kovalayan bişey yoktu. Aradan bi 10 15 saniye geçti baktım kedimin geldiği yönde 4 tane falan sokak köpeği vardı fakat köpeklerden ne bi kovalama veya havlama sesi duydum nede kayıp olan kedimin bağırma sesini yakalansa illa bi bağırma sesi olurdu öyle değil mi ? mesafe cok yakındı ve balkon kapısı acıktı eğer bi bağırma sesi bişey olsa duymamam cok zor. Şimdi benim sorum size bu kaybolan kedim 7 8 ay önce de aynı şeyi yapmıştı bi kere gitti tam 3.veya 4.gün geri geldi hatta o zamanlar diğer kedimle cok kavga ediyolardı bende onu boğdu falan zannetmiştim hiç yoktu ortalıkta yani bi anda geri geldi fakat şimdi tamda onun kayboldugu gün köpekleri görmem içimi ne kadar öldüğüne inanmasamda huzursuz etti. Ne dersiniz geri gelir mi ?
S
2 yıl
Uykuya dalmada aşırı güçlük çekiyorum
Herkese iyi günler öncelikle. Ben normalde geceleri başımı yastığa koyar koymaz uyurdum fakat ne olduysa 1 haftadır 3-4 saat boyunca yatakta dönüp duruyorum zihnimde sürekli o gün dinlediğim müzikler falan dolaşıyor ancak 5.30 civarında uyuyabiliyorum tabi onada uyumak denirse bugun 5 saat uyuyabildim dün 2 saat ondan önceki gün yine 3 saat normalde deliksiz 6 saat en az uyurdum. Bunu normale nasıl döndürebilirim acaba ? bitkisel çaylar gerçekten uykuya dalmakta yardımcı oluyor mu ? araştırdığım kadarıyla melisa çayı ve rezene çayını çok övmüşlerdi bir tanesini denemeyi düşünüyorum sizce hangisi yardımcı olur ? ccevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
S
2 yıl
Sakal, Bıyık Çıkmasını Hızlandırma Önerileri ?
İyi akşamlar herkese. Yaş 20 olmasına rağmen hala çok az tüy var yüzümde ve bıyık bölgemde (nadir olarak kıllar var çene kısmında) sakalın çıkmasını hızlandıran şeyleri yazarmısınız ? Bunlar yiyecek olabilir içten destekleyen veya dıştan yapmam gereken şeyleri yazarsanız cok sevinirim şimdiden teşekkürler.
S
2 yıl
Sakal çıkartma (zeytinyağı.vb) ?
Herkese iyi akşamlar benim yüzümde biraz tüy var fakat bunları kıla çeviremedim ve bazı yerlerde yok tüy. Sakal çıkartmak için bir sürü öneri gördüm acaba en etkili yöntem nedir evde zeytinyağı var zeytinyağı sakal,bıyık çıkartır mı ? şimdiden teşekkürler.
S
3 yıl
Üst dudak (bıyık bölgesinde aşırı tüylenme) ?
Hepinize iyi günler dilerim öncelikle. Benim sorunum bıyık bölgesinde aşırı tüylenme. Evet erkeğim fakat nromalde bıyık bölgesi üst dudağın tam ortalarıdır öyle değil mi, Bende ise üst dudağın hemen üstünde tüyler var hatta bir iki tel dudakta bile var. O kadar dizilerde falan dikkat ettim herkesin bıyığı üst dudak ve burunun tam ortasında çıkıyor hiç benim gibi aşağılarda da çıkanı görmedim. Ne yapabilirim bu soruna karşı kessem daha cok çıkacak kesmesem hafif belirgin duruyor lütfen yardım ederseniz çok sevinirim.
S
3 yıl
Bıyığın Altlarda Çıkması ?
Arkadaşlar benim sorum şu normalde bıyık burunla üst dudağın tam ortasında çıkar öyle değilmi? ama benim biraz daha aşağıda da çıkıyor yani şöyle üst dudağın oldugu kısmın hemen 1 milim üstünde de çıkıyor orada çıkması normalmi yoksa orada da cıkarmı bana cok aşağıda gibime geldi uzayınca falan çeneme kadar değmesinden korkuyorum cevaplarınızı bekliyorum?
S
3 yıl
iş başvurum kabul edildi iptal edebilirmiyim ?
İyi günler bugun belge kimlik vs fotokopi çektirip iş görüşmesine gittim direk kabul ettiler ama aileme biraz uzak geldi çalışacağım yer başka mağazaya verdiler yani.8 ağustosta başlayacağım çalışmaya öyle dendi. Şimdi yarın gidip bi sebepten dolayı çalışamayacağım desem iptal ederler mi ?
S
3 yıl
Yanakta bastırınca ağrı
İyi günler benim sağ yanağımda faullerin olduugu kısmın azcık yanı yani kulak kısmının biraz alt tarafında bastırınca bir ağrı oluyor (kemik var oynayınca elime başka birşey gelmiyor) bastırmayınca bir şey yok ama hafif bastırınca acıyor. Sol yanağımda öyle bir şey yok bu neden olabilir?
S
3 yıl
Sistem İle İlgili ?
İyi günler herkese ben ilk yarı/maç sonucu olacak şekilde 3 maç yapıcam sistem 2'yi seçince kupon tutarı 9 tl,maksimum kazanç 1400 tl yazıyor.Sistem 2 ve 3 ü seçince kupon tutarı 12 tl maksimum kazanç 4900 yazıyor bu ikisi arasındaki fark nedir?
S
3 yıl
The Walking Dead Sezon 2 Türkçe yama ?
Walking dead 2.sezon tüm bölümleri kapsayan türkçe yama varmı bulamadım bir türlü oynamak istiyorum da ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.