C

Er
21 Aralık 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
118 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
3 ay
Annem için Bluetooth Kulaklık Önerisi
< Resime gitmek için tıklayın >
Annem otobüste otururken müzik dinlemek(gençler hep dinliyomuş, insan gördükçe özeniyomuş) ve dışarıdayken görüntülü arama yaptığında en azından konuştuğu kişinin söylediklerinin duyulmaması için bluetooth kulaklık istedi. Benim bluetooth kulaklığım yok, kablolu kullanıyorum, dolayısıyla hiç bilmem.
Kulaklığın ucunda fotoğraftaki plastik ucdan olmaması gerek, annem onu kullanırken zorlanır. Kullandığı telefon Samsung a71, (onu da buraya sormuştum, buradaki önerilere göre almıştık) bu önemli mi bilmiyorum. 500 tl altı iyi bi şey varsa iyi olur, 500 tl altı bi işe yaramaz diyosanız 500'ü geçebiliriz. Yani aslında annem bunları 50-100 tl zannediyomuş, ben hiç bilmiyorum, fiyatlara baktık, 1000-2000 tl lik bile var, annem fiyatı duyunca fikrini değiştirdiğini ve istemediğini söyledi ama heveslenmiş bi kere, alalım artık, bütçe 0-1000 tl arası kısaca.
C
11 ay
Vatan Bilgisayar Bu Geceye Özel Telefon ve Akıllı Saatlerde Süper Fiyatlar 8 Mart-9 Mart 06.00
https://www.vatanbilgisayar.com/bu-geceye-ozel-cep-telefonu-ve-akilli-saatlerde-super-fiyatlar//

Ayrıca Samsung Galaxy A12, A31 ve A71 telefonlar Samsung Galaxy Fit 2 Akıllı bileklik hediyeli. Hediyeyi alınca indirim iptal olmuyor.
C
11 ay
Annem için telefon önerisi
Annemin telefonu bozuldu, yenisini almamız gerek, ben telefondan hiç anlamam, o yüzden öneriye ihtiyacım var.

Annem telefonla sesli ve görüntülü arama yapar, whatsapp'tan mesaj yazar, facebook'a girer ve fotoğraf çeker, bunları yapabilen bir telefon yeterli. Telefon kırılmadığı sürece uzun yıllar kullanır, o yüzden güncelleme desteği önemli, bir de kameranın çözünürlüğü iyi olsa güzel olur, bu kadar.
C
2 yıl
DASK vs Konut sigortası? Hangisi, aradaki fark, yaklaşık ücretler?
Dask devlete ait anladığım kadarıyla. Dask yaptıranla yaptırmayan arasında bir fark var mı? Bir şehirde evler yıkılırsa devlet zaten tekrar inşa etmiyo mu ev sahibi Dask'lı olsa da olmasa da?

Konut sigortası da devlete ait değil özel. 3+1 apartman dairesi için ücreti ne kadardır yaklaşık olarak? Deprem olursa yan çizebilirler mi? Hangi sigortayı önerirsiniz?

İkisinden birini yaptıracak olsanız hangisini yaptırırdınız?
C
7 yıl
Oral-b şarjlı diş fırçası tavsiyesi
daha önce şarjlı diş fırçası kullanmadım hiç, nette biraz araştırdım, şu iki model arasında kaldım.

Oral-B Vitality Sensitive D12 Şarjlı Diş Fırçası
http://www.hepsiburada.com/liste/oral-b-vitality-sensitive-d12-sarjli-dis-fircasi/productDetails.aspx?productId=sgbraund120k&categoryId=26012117&SKU=SGBRAUND120K

Oral-B Şarjli Diş Fırçası Pro-Care 500 D16
http://www.hepsiburada.com/liste/oral-b-sarjli-dis-fircasi-pro-care-500-d16/productDetails.aspx?productId=sgbraund16513&categoryId=26012117&SKU=SGBRAUND16513

vitality :2 boyutlu temizlik titreşim ve dönme
pro-care 500 :3 boyutlu temizlik titreşim dönme ve salınım diyor.

aradaki fark salınım, onun dışında iki fırça birbirinin aynı anladığım kadarıyla, bu salınım hareketi nasıl bir şey, önemli mi ve üste 70 tl vermeye değer mi?

(ulaşılması güç yerlere girsin, temizlesin vs. tek aradığım özellik bu, dişlerim hassas olduğu için sadece akşam yatmadan kullanırım, gün içinde manuel fırçayla fırçalarım muhtemelen.)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.