D

Yüzbaşı
06 Aralık 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
64 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
4 ay
Bu rolex gerçek midir?
Yaklaşık 20 senedir elimde olan bu rolex saat gerçek mi yoksa kopya mıdır nasıl anlayabilirim. Gösterdiğim 10 saatçiden 8 i sahte dedi. Varsa uzman kişi yorumlarsa sevinirim.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
D
2 yıl
Apple watch farkı nasıl anlarım
Apple Watch 1 seri alacağım ama 1. Seri olduğunu nasıl anlarım? Arkasında seri 1 yazıyor mu? Seri 0 varsa onu itelemesinler bana.
D
3 yıl
Kefil Olmak Kredi Notumu Etkiler Mi
Kefil olmak kredi notuma etki eder mi? Kredi çekmek isteyince engel olur mu? Kefil olduğum kişi geç ödeme yapınca kredi notum etkilenir mi?
D
3 yıl
Krediyi Erken Kapatmak
Kredi puanım artsın diye 5 bin lira kredi çektim. Bu çektiğim ilk kredi. Kredi kartida nakit blokeli olarak almıştım onu kullanıyorum. Sormak istediğim şey krediyi direkt olarak kapatsam herhangi bir yararı veya zararı olur mu?
D
3 yıl
Müşteri limiti- Kart limiti nedir
Geçenlerde kart çıkmadığı için teminatlı kart aldım. Kart bilgisine bakınca kullanılabilir müşteri limiti 500, kullanılabilir kart limiti 400 gösteriyordu. Daha yeni aldım kartı harcama falanda yapmadim. Aradaki fark nedir? Kredi kartı konusunda cahilim.
D
3 yıl
50cc super sport yok mu?
B ehliyetin yettiği super sport görüntüsünde otomatik vites motor yok mudur? Peynir ekmek gibi satılır aslında. Pizzacı gibi scooter kullanmak istemiyorum. İyi bi markanın bu tarz motoru satışta olsa sabah ilk iş gider alırdım.
D
3 yıl
Pilavcı Açmak İsim Öneri
Bahara doğru tam cadde üstüne gücüm yetmese de orta halli bir yerde tavuk pilavcı açmak istiyorum. Belirlediğim semtte 1-2 yer var onlarda tavuğu ip gibi ince koyup resmen millete koklatıyor. Ben daha dolgun ve bol tutmayı düşünüyorum. Kar marjini daha az seviyede tutul kaliteli sürümü arttırmak amacım. İstanbul un kalabalık bir semti burası. Menüye tavuk pilavdaki porsiyon başına proteini falanda ekleyip ortalığı şenlendirmek, yiyeceğin akıldaki kalitesini falan yüksek tutmak gibi değişik planlarımda var. Siz ne diyorsunuz bu işe? Bir de iyi bir isim lazim. İlerde marka olacak bir isim.
D
3 yıl
Blokeli Kart Alabilir Miyim
Beyler üzerime dükkan var basit usulde vergi olduğu için gelir dusuk gözüküyor. Bagkur borcum vardı geçen ay günlerimi sildirip borcumu sıfırladım. Ayrıca bagkuru dondurup başka bir işte sigortalı olarak çalışıyorum. Yani dükkanım var ama ben başka yerde sigortali işçiyim. Bankalarla daha önce hesap kartı hariç hiç işim olmadı. Bu yüzden herhalde ne kredi kartı veriyorlar ne de 1.000 lira kredi deneyince veriyorlar. Findeks de kredi notuma bakınca kredi notunuz hesaplanamamistir diyor. Ben bankadan kredi kartı alıp onunla tüm faturalarımı ödeyip kredi notumun artmasını istiyorum. 1.000 tl civari limitli kredi kartı yeterli bana. Cebimde nakit param var bankaya gidip 1.500-2000 tl verip kart çıkarabilir miyim? Çıkarabililirsem hangi bankalar daha kolaylık sağlar? Şuanda enpara, Kuveyt ve isbank da hesap kartlarım var. Bunları sadece nette alışveriş yapacağım zaman içine para atıp alışverişimi yapıyorum. Olay bu dostlar.
D
3 yıl
Bu Rolex saat gerçek midir nasıl anlarım
Saat 15 yıldır rahmetli dedemdeydi son 5 yıldır bende duruyor. Kordonu yoktu kendim idarelik takıp saat kullanmayı sevmediğim için kenara kaldırdım. Saatin gerçek rolex olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Gerçekse değeri ne kadardır? Sahteyse nasıl bu kadar yıl teklemeden çalışıyor?

Ne tür bir kordon takıp kullanayım?
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
D
4 yıl
Teemo 6300 oldu
Dolar kurunun yükselmesiyle teemo zamlandı. Şuanda markette 6300 mavi öze satılmakta.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.