T

Er
30 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
7 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
7 yıl
Aseksüelim dışlanıyorum
insanlar sanki eşcinselmişim gibi dışlıyor nedir bu yargı(ki eşcinselleride dışlanmaya hakkı yok kimsenin) millete aseksüelim dedigimde şaşırıp gaymisin diyorlar durumu anlatıorum anlamıyorlar??? neden böyle kötü bişimi aseksüellik
T
7 yıl
bu zippo nasıl?
T
7 yıl
Turbo nası para kazanacağını buldum
bilim adamı ol
salgın hastalık yarat
tedavisini yüksek miktara pazarla

böylece $€€€$$$$$$$$ gelsin
T
7 yıl
özürlü aslana benziyorum ss li
T
7 yıl
çok kötü durumdayım ciddi yardımınız lazım
dün sabah yola çıkmıştım istanbula geliyordum sonra bir köpek bana saldırdı arabanın kaputu patladı öldüm mecalim kalmadı köpek sonra insana dönüştü yanıma geldi dedi ben kaka adam memnun oldum dedi ve arkadaş olduk sonra bi teletabi geldi kaka adamın kafasına sıktı noluo dedim dedi o kaka adam kötü biri seni yiyecekti dedim nası olur o benim arkadaşımdı dedi o seni yemek olarak görüyordu ve diğer teletabilerle geldi beraber güneşe doğru neşeli bir şekilde yürüdük. güneş çok neşeliydi ve birden uzaylılar teletabilerin güneşini çalmaya çalıştı teletabiler karşı koydu ama uzaylılar hepsini kaçırıp üstlerinde deney yaptı. sonra benide kaçıracaklardı ki, anakin skywalker geldi dedi bırakın onu ve uzay gemisine saldırdı ve o an bir patlama oldu ve boyut değiştirdim. cehenneme gelmiştim yanımda zebaniler vardı ve zebani kadınlar vardı bunlar jartiyer giymişti tam zebani kadına yazıyordum ki, dean ve sam winchester geldi kafasını uçurdu zebaninin. dean dedi sen kimsin dedim beni bırak sen kimsin dean sinirlendi arabayı üstüme sürdü fakat o an melek indi ve dean ve sami öldürdü. sonra cehennem ve cennet amansız bir savaşa girdi. bu savaşın sonunda dünya yokoldu fakat ben dünyayı kurtardım kimse hatırlamıyo fakat ben dünyayı kuttardım.
sonra gittim meleklerle pes attım 3-0 koydum sonra beni cehenneme hapsettiler. ama artık çok rahatım.... kendimi seviyorum. teletabilere üzüldüm... onlar benim arkadaşımdı. ya ne yapcam öldü onlar olamaz
T
7 yıl
Cinlerin musallatı (yaşadıklarım)
Herşey 2 yıl önce başladı dostlar. Bir gece rüyamda onları görmemle. Yüzlerini hatırlayamıyordum ama onlar olduğunu biliyordum. Olayı anneme falan anlattım. Hocaya götürdüler. Hoca benden korkmuştu ve bağırıyordu alın götürün şu kafiri burdan. Hocanın bu feryatları üzerine ailemde korkmuştu benden, bakışları soğuktu sanki benden korkuyor gibiydi. Bu olaydan sonra 1 ay boyunca evden çıkmadım ama bu rüyaları görmeye devam ediyordum. Bir süre sonra rüyamda artık sadece imgeler görmüyordum, benle konuşuyorlardı da. Son rüyamda bir gölge gördüm, yüzü yavaş yavaş şekilleniyordu, gözleri kırmızılaşıyordu. Ve bana fısıldadı "oğlum!"
T
7 yıl
Bu gün ölüyordum(ciddi)
sabaha okula gitmek için kalktım malum erkenciyim ama nası bi his var içimde her yerim acıyor kemiklerim ağrıyor sonra minibüse bindim okulun önüne geldim bir baktım çevrede insanlar var ne güzel dedim hava güzel ortam güzel neyse girdim okula müdür geldi dedi yüzüne ne oldu dedim ne olmuş hocam dedi bembeyaz hasta falanmısın?
şaşkınca içeri girdim arkadaşlarım falanda tip tip bakıyor neyse oturdum sıraya kinyas geldi sınıf arkadaşım
dedi noldu lan sana yok bişi dedim sonra küfür etti ve yanımdan kaçtı sınıfftaki herkes bana bakıyordu o gün korkunç vlad olduğumu ögrendim ben vampirimmmm ve vampire dönüşerek masaya vurdum ve sınıftaki kızları emdimmm
T
7 yıl
çekingenler bakabilir mi(ortam sorunu)
sanki dışlanıyormuş vibi hissediyorum beni takmıyolarmış gibi bu yüzden de pek konuşmuyorum arkadaş ortamında kelimelerimi iyi seçmeye çalışıyorum ki ne malca konuştu demesinler asosyal olanlara soruyorum sizde de varmı bu?
T
7 yıl
Hastalıklardan anlayan gelsin (ne olabilir)
El-ayak şişme (yürürken zorluk-şiş olduğu için-
kaşıntı, kaşıdıkça acı
deride pek kızarıklık falan yok hatta bembeyaz.

doktora gittim test yaptı baya psikolojik dedi
kolsuz agopa gitmiştim oda psikolojik demişti.

Egzemadan kaynaklanabilir mi?
T
7 yıl
porfiria hastasıyım sorular?
??? csb falan değildir.

doktora gittigimde ilk başta egzema dedi ama belirtiler ciddileşmeye başladı karacigerime falan baktı birçok test yaptı ama hastalıgımın nedeni bulunmadı. psikolojik dediler psikoloğa gittim. baktım hergün yataktan acılar içinde kalkıyorum. sonunda amerikada bir hastanede yapılan testler sonucu Akut Porfiria teşhisi konuldu.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.