A

Er
29 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
8 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
6 yıl
Asus Doom hediyesi
Arkadaşlar elimde 2 adet Doom var asustan gelen ve Doom oynamayı düşünmüyorum bunları takas edebileceğim ve ya elimden çıkarabileceğim bir yer var mı?
A
7 yıl
FPS
Arkadaşlar 1 hafta öncesine kadar LoL'de nerdeyse tüm oyunlarda diyeyim hala belli oranda devam ediyor ama LoL de olan düşüş geçti. Şimdi soruma geleyim Bİlgisayarımda daha önce The Crew The Witcher 2 LoL Cs GO BF3 vardı ve FPS düşüyordu daha sonra BF3 sildim hala devam ediyordu daha sonra tw2 ile the crew sildim lolde 170 den 8 e kadar düşen FPS hiç düşmemeye başladı.Bu durumda benim FPS düşüşüne neden olan parçam nedir duruma göre o parçayıcı değiştireceğim.

Sistemim
GTS250 1GB 256 bit
Phenom II x4 955 (Stock fan)
HDD 500 Seagate 7200 RPM
4 GB Ram Kingston
WİN 7 Ultimate
A
7 yıl
CSGO G430 SES SORUNU
Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz salı günü Logitech G430 aldım ve aldığım günden beri Logitech gaming software ile oyuna girince 2 sn normal sesler geliyor ana ekrandayken sonra sesler gidiyor takılma sesi geliyor maça başlayınca hiç ses gelmiyor bazen 20 bazen 30 dk sonra düzeliyor bazen hiç düzelmiyor. Logitech gaming software kapatınca bu sorun olmuyor ama bu seferde 7.1 surround özelliğinden faydalanamıyorum.Aynı durum skype da iken başka oyunlarda da oluyor.Sorun Logitech gaming software yazılımı ile çakışmalardan kaynaklı gibi ama 7.1 sağlayanda bu kapatırsam olmaz.Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.