T

Yüzbaşı
29 Ekim 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
18 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
T
5 gün
Ucuza satılık God Of War kodu (Steam)
İlgilenenler PM atabilir, iyi forumlar.
T
7 gün
GOD OF WAR (STEAM KEY) SATIYORUM
Satın almak isteyen var ise elimde bir adet GOD OF WAR Steam kodu mevcuttur.
T
8 ay
Valorant satılık hesap. DİA 1- DELİPOP SET + ASİL VANDAL+ ONİ PHANTOM
Arkadaşlar selam, Valorant hesabımı acil nakit ihtiyacım olduğu için satıyorum.

Rank: Diamond 1
Skinler : Delipop Set
Asil Vandal (2 renk paketi açık)
Oni phantom (2 renk paketi açık)
Geçen sezona ait battle pass ve skinleri mevcuttur.
50 Radyanit puanı mevcuttur.
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
T
8 ay
World Of Warcraft hakkında.
Arkadaşlar selam. Uzun zamandır mmorpg oynamak istiyordum. En son bu serüvenim Silkroad Online ile son bulmuştu ve üstünden de çok uzun zaman geçmişti. İsmini çok duyduğum ama bir türlü başlayamadığım WoW'a başlamak istiyorum. Yardımcı olacak isteyen birileri çıkarsa çok memnun olurum.
T
8 ay
World Of Warcraft hakkında.
Arkadaşlar selam. Uzun zamandır mmorpg türüne tekrardan dönmek istiyordum ve hiç yolumun kesişmediği ama hep içimde kalan bir oyun vardı oda World Of Warcraft. Aranızda oyuna doymuş birazda yeni yardım edeyim diyen varsa lütfen ekleşelim ve rica ediyorum birisi bana şu oyunu kavratsın lütfen
T
9 ay
Hikayesi güzel oyunlar arıyorum..
Arkadaşlar selam, malum biliyorsunuzdur önümüzde ki aylarda Steam'e yaz indirimleri gelecek ve artık online rekabetçi oyunlardan çok sıkıldım. Hikayesi olan oyunlara geri dönmek istiyorum. Steam'de bunun için bir istek listesi hazırlıyorum. Önerileriniz veya tavsiyeleriniz varsa alabilirim.
T
7 yıl
Mavi ekran !!! yardımcı olun lütfen !
Oyunun ortasında mavi ekran hatası veriyor bunun çözümünü bilen var mı arkadaşlar ?
T
7 yıl
Evet.. 2 yıllık ilişkim yediğin haltlar yüzünden komple bitti. Varsa sorularınız alayım
Daha önce de başlık açıp anlatmıştım. 2 kız ile birlikte oldum ve eski sevgilime dönmek istemiştim olmadı yaklaşık 3 saate yakın konuştum baya derinden girmeme rağmen olmadı annesiyle konuştum olmadı olmadı da olmadı yani. Varsa soru alayım arkadaşlar
T
7 yıl
Tr sunucusunda RP fiyatları
Bilgisi olan varsa yazabilir mi acaba ? İnternetten bakıyorum hep farklı fiyatlar çıkıyor
T
7 yıl
Güncel ! Dalga geçecekler gelmesin ! YARDIM
İlk sizlerden akıl almak için açtığım başlık.

2009'dan beri sadece sosyal ağdan yıllarca konuştuğum kişiyle 2 sene önce buluştum ve konuştum 2 yıl sevgili olduk ve aramız çok güzeldi ailemle tanıştırdım oda beni annesi ile tanıştırdı ama son zamanlarda çok sık kavga etmeye ufak şeyleri büyütmeye başlıyorduk ikimizde sürekli ayrılıp barışıyorduk laçkalaşmıştı yani ve en sonunda hatalarımı görmeye başladım gerçekten çoğu konuda haksızlık ettiğimi anladım ve içimde bir boşluk oldu kendimi ona affetirmek istiyorum. Sevdiğini söylüyor ama güvenemem artık diyor (2 kişiyle yattım ve bunu ona söyledim) bundan dolayı. Akıl verir misiniz ? Çarşamba günü buluşucaz eğer bu konuda tecrübeli olanlar varsa lütfen yardım edin

Buda bu gün olan olay.

Bu gün komple bitti. 4-5 saate yakın oturduk ve konuştuk baştan aşşağa eskilere girdik bu zamanda olanlara girdik çıktık her şeyi konuştuk baştan aşşağı ama değişen bir şey olmadı eğilip küçülmedim de başı dik bir şekilde ayrıldım yanından. Giderken sarılmak istedi sarıldı öpmek istedi ve öptü ve gitti bende bakırköy sahile inip oradan yoluma devam ettim.
Evet yorum yazan arkadaşlar gibi oldu ve affetmedi komple bitti ilişki. Mutsuz muyum ? değilim. Pişman mıyım ? Evet. Yapacak bir şeyim kalmadı artık. Akıl veren yorum yapan herkese çok teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.