E

Teğmen
25 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
E
3 yıl
TYT SONRASI AYT?
İyi aksamlar arkadaşlar aytye hiç başlamadım tyt bitmek üzere yaklaşık 30 güne tüm dersler bitecek aytye hiç başlamayıp tytyi aradan çıkartmayı düşünüyorum ayt çalışırken de düzenli deneme ve tekrar yapmayı düşünüyorum sizce mantıklı mı? yoksa doğru olan beraber götürmek mi
E
3 yıl
2019 KAYNAK ÖNERİSİ
TYT MAT
Üç Dört Beş
Karekök

TYT GEO (Müzdaribim )
Karekök 0
Okyanus 40 seans
Karekök

TYT TÜRKÇE
Limit
Yayın denizi
.......... (boşluğu doldurun)

TYT TARİH
FDD
....... (boşluğu doldurun)

TYT COĞRAFYA
Limit
Palme

TYT FELSEFE
Karekök

AYT MAT
Üç Dört Beş
Karekök

AYT GEO
..... (boşluğu doldurun)
..... (boşluğu doldurun)

AYT EDEBİYAT
Limit
Palme
....... (boşluğu doldurun)

AYT COĞRAFYA
..... (boşluğu doldurun)
..... (boşluğu doldurun)

Boşluk bıraktığım yerleri seçemedim. Ayrıca Seçtiğim kaynaklardan daha iyi olduğunu düşündüğünüz kaynaklar varsa belirtir misiniz?
E
4 yıl
KAYNAK ÖNERİSİ İÇERİİ =>>>
TYT Mat****
Karekök
3-4-5

TYT-AYT Geo****
Ant Geo 1-2 Geometrim berbat alternatif yayınlara açığım
Kültür
Karekök

TYT Türkçe ****
Limit
Palme

Tyt Tarih****
Fem
.... (boşluğu doldurun)

TYT Coğrafya****
Palme
Fem

AYT Edebiyat****
Limit
Palme

AYT Mat****
Karekök
3-4-5


Bu şekilde bi liste yaptım kendime eşit ağırlığım.Bu iyi değil bunun yerine şunu çöz dediğiniz farklı kaynaklar var mı tavsiyelere açığım.
E
4 yıl
Hayatta Hiçbir şeyi Başaramayan Herifin Tekiyim
98 doğumluyum ve bu 2.senemdi. 130 bin sıralama yaptım istediğim bölümün iki katından fazla bu sıralama pdr veya psikoloji istiyordum ve naptım tahmin edin? kendimi avuttum alternatif bölümlere baktım yönetim bilişim sistemlerini gördüm ve Sakarya yı yazdım oraya yerleştim.Ayın 16sında ordaydım oraya gidene kadar bunları düşünmemiş olmam muhtemelen benim salaklığımdı ve neden orda olduğumu o bölümü tercih ettiğimi sorguladım.Bölümden beklentilerimi , bölümün bana katabileceklerini düşünmeye başladım 2 gün derse girdim ve bölümün bana uygun olmadığını 4 sene sonra işsiz kalma ihtimalimi düşündüm ve risk alamadım memlekete yani Adanaya geri döndüm.Okul puanımı kırdım ailemi hayal kırıklığına uğrattım bölüm için 3000 liraya gözümü kırpmadan laptop aldım ve şuan hiçbir işime yaramayacak muhtemelen. Bir sürü masraf yaptım ne için? 2 gün kalmak için mi? Bir işe girmeye karar verdim işe girip ygs lys kasıp kırık obpyle psikoloji veya pdr olma ihtimalini düşünüp yine kendimi kandırıyorum.Bu konuda nasıl tavsiye verilir bilmiyorum ama ancak yaşayanlar verir herhalde tavsiyelerinizi bekliyorum.
E
4 yıl
JİNEKOMASTİ AMELİYATI SONRASI ÇÖKÜNTÜ
Arkadaşlar merhabalar ben 24 temmuzda jinekomasti ameliyatı oldum ameliyattan sonra sağ göğsümü gayet beğendim iyi olmuştu fakat sol göğsümde biraz çökme var merak ettiğim şu ameliyat olanlar çöküntü oluştuktan sonra geçti mi yoksa aynı mı kaldı? vücudumdan yağ alınmadı göğüs bölgem hala yağlı sadece meme bezini aldırtmak istedim.

Buda resimler ameliyattan 4 gün sonra çekildi.https://store.donanimhaber.com/8c/c9/d6/8cc9d6eb7283e11923e911b0d02c9331.jpghttps://store.donanimhaber.com/74/8e/f4/748ef4cae1b3f3df5baae7f24ee7494d.jpghttps://store.donanimhaber.com/c0/34/6d/c0346dfcab82df88a6565fbca6f37969.jpg
E
5 yıl
Jinekomasti Ameliyatı Olacağım
Merhaba arkadaşlar pazartesi günü jinekomasti ameliyatı olacağım fakat merak ettiklerim var bu ameliyatı olanlar yoruma cevaplarlarsa sevinirim.
1-Meme ucunun içe çökmesi durumu bu durum fazla kilolu olanlarda mı görülüyor? yoksa doktorun performansına mı bağlı?
2-Ameliyat sonrası ödem ve şişlikler ne kadar sürede gidiyor
3-Ameliyat sonrası ağrı sızı kaç gün çekerim normal hayatıma ne kadar sürede dönerim
Dipnot:Yaklaşık 180 boyunda 72 kiloyum
E
5 yıl
Problemlerde Çok Fazla Oyalanmak?
İyi geceler cümleten.Arkadaşlar mezunum problemlere kadar olan konuları takır takır çözdüm çok kısa bir süre içinde problemlere geçtim fakat ortalama 20 gündür problemlerde takılı kaldım desem yeridir elime kitabı alıyorum çözemeyince sıkılıp bırakıyorum şuan hız hariç hepsi tamam sayılır fem simetrideki soruları çözdüm üstüne daha fazla soru çözmek mi yoksa denemeyle sağlamlaştırmakmıdır mantıklı olan?
E
5 yıl
HAFIZA TEKNİKLERİ TAKAS
Malum hafıza teknikleri edebiyat ve coğrafya var tarih verene ikisini birden vericem pm atın.
E
5 yıl
PARAGRAF
İyi akşamlar arkadaşlar benim bir sorunum var oda paragraf yapamamam.Bir tmci olarak en kötüsü bu olsa gerek matematiğim iyi sayılır sosyalimde iyi fakat böyle türkçeyi çözerken çok sıkılıyorum ve malesef 22-25 arası çıkıyor 32-33 çıkardığım denemelerde oluyor fakat geneli düşük tavsiyeleriniz varsa lütfen yazın.
E
5 yıl
KAZANABİLECEKMİYİM?
Şuan biraz yoğun çalışıyorum eşit ağırlığım mezunum.Allahın izniyle tercih zamanında bu konuyu uplayıp hukuk mu psikolojimi diye sorucam sizlere
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.