B

Çavuş
24 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
162 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
4 ay
Akortek/Teknobiyotik Sorunlar bitmiyor !
Dilekçe ile ürünü verecekleri söylediler.
B
9 ay
Teknobiyotik/Akortek Rezilliği (Sancılı Süreç)
Daha önce şu konuda akortek ile yaşadığım sorunu söylemiştim, 115 günü geçti sonunda tüketici hakem heyeti kararı ile ürünümün değiştirmeyi kabul ettiler ama bana 2. el ürün gönderdiler bildiğiniz naylon balona sarılmış ya tamir ya da tehşir 2. el ürün, bende arayıp söyledim sıfır kutulu gönderin diye telefondaki hadsiz kendini bilmez "yapmıyoruz" dedi.


Not: teknobiyotik ve akortek olarak bağlandığınız telefonda teknik servise 1 şahıs cevap veriyor sürekli kekelediği şey biz kurumsal firmayız, evet gerçekten kekeliyor. Ben kendilerine yeniden dava açtım sizlere tavsiyem ediyorum ayrıca yalvarıyorum alışveriş yapmayın yaptırtmayın.
B
10 ay
Hayvana/İnsana Tecavüz - Cinayet Cezasız Kalıyor
Sadece son zamanlarda değil yaklaşık 6-7 senelik süreçte ve mevcut günümüzde bu olayların çok fazla artığını göremiycek kadar aptal değiliz heralde ?, hayvana tecavüz ve şiddetin para cezasıyla kalmasıda ayrı bir konu kin doluyum, insana yapılanı zaten "RIZASI VAR" diye yırtabiliyorlar veya ufak cezalar ile bu işin üstü kapatılıyor. Ses çıkartmayacakmısınız ? sizin evinizemi girmesi gerekiyor bu tür olaylar canınızın acıması için ?. Cimeriydi Change.org'uydu herkesin bir şekilde gücünü göstermesi lazım, zira bu forumdada vardır eminim insanı geçtim size zarar bile vermeye yeltenemeyen kedi köpeklere tekme atan tecavüz edip yakan kesip biçen tipler, eğer bir gün birinizi yakalarsam erkek/kız farketmeksizin yaptığınız zulme karşılık aynı zülme yaş farketmeksizin ananızdan emdiğiniz sütü ailenizin burnundan getireceğime emin olabilirsiniz, karşıma çıkmayın eğer çıkarsanız öldüğünüz gündür.

Videoyu izlemek için tıklayınız
B
10 ay
Red Dead Redemption 2 Resmi Yama Destek (Silinsin)
Açıklayamayacağım nedenlerden ötürü konunun silinmesini istiyorum.
B
10 ay
Akortek / Teknobiyotik alışveriş yapmayın !
Akortek'den almış olduğum Power Supply 2 senesi dolmadan bomba gibi patladı, 2 gün kendilerine ulaşamadım zor bela ulaştıktan sonra ürünü bir şekilde faturasıyla birlikte kargoladım ama 20 günlük yasal süreyi geçtikten sonra aradığımda garanti dışı denilerek şikayetvar'da olan 100'lerce arkadaş gibi beni de Kandırdılar. 20 günün geçmesini'mi beklediniz dediğimde adresinizi bulamadık numaranızı aradık ulaşamadık gibi boş yalanlar attıktan sonra sıkışınca telefonu kenara koyup sesi kesiyorlar.

Şu an tamı tamına 2 Ay oldu Tüketici Hakem Heyetine başvurdum bilirkişi görüşü istendi kendilerini arayıp ürünü istediğimde biz hallederiz gibi şeyler söyleyip gene cümle sonunda hat kesilmiş ayağı çektiler. Mail attım geri dönüş yapmadılar ürünü de yollamıyorlar mağduriyetide gidermiyorlar. Kendileriyle sonuna kadar hukuk yolunda savaşacağım.

Akortek/teknobiyotik kullanıcı hatası/garanti dışı diyerek bir çok insanı şikayetvara bakılırsa mağdur etmiş ben bile yeni şikayet yazdım yazmayanlar uğraşmak istemiyenlerde vardır. Kesinlikle Alışveriş yapmanızı önermemekle birlikte bende sorun yaşayan o 100'lerin içine girmiş bulunmaktayım.
B
geçen yıl
SahraMT2 Kervan Sistemli Oyuna Yeni Bir Soluk Getiren +1K Oyunculu Server - Akşam 20:00'da Açılıyor
Metinlerden efsun düşürmeli mua ve ekibininde oyun içinde bulanacağı 17 Ocak 2020 Akşam 20:00'da açılacak olan yeni bir macera vaat eden bir server.


Daha Önce Böyle Mt2 Görmediniz! Haydutlar ve Tüccarlar toplanıyor!
AYRINTILI TANITIM:https://tanitim.sahramt2.com/

BİZ 50 KİŞİLİK LONCAMIZLA YERİMİZİ ALDIK ! SENİDE BU MACERAYA BEKLİYORUZ !
https://www.youtube.com/watch?v=P5FfLz0tIfY
B
2 yıl
Technopat davası
Merhabalar değerli forum severler, technopat gibi ağzı kokan bir forumda küçük bir süre geçirdikten sonra yanlış yaptığımı anladım. Şimdi asıl konu benim bu sitede paylaştığım incelemeler,yorumlar vs. var ben bunların kaldırılmasını talep ettim ama hem ceza verip hemde kaldıramayacaklarını söylediler, merak ettiğim konu bildiğim kadarıyla onlar benim verilerimi saklama hakkına sahipler ama paylaşma hakkına sahip olmadıklarını varsayıyorum, öyle mi ?. Yarın gidip bir dilekçe vermeyi düşünüyorum kazanma oranı yüksemidir ?
B
2 yıl
silinecek
sorun çözüldü silinecek...
B
2 yıl
Modlu oem RX460 Alınır mı ?
Dostlar biliyosunuz piyasada cebinizin dostu OEM RX460'lar bulunuyo, bi kaç hafta önce ana sitesinde stokları tükendi farklı farklı yerlerde satan insanlar çıktı tahminen alanların çoğu Mining yaptılar ama şimdi neden tekrardan satıyolar ? kafamda çok soru işareti var. Kartlar kar getirmediği içinmi yoksa sorun çıkardığı içinmi satıyorlar acaba, birde benim alıcağım biosu modlanmış bir sorun çıkarırmı performans açısından.
B
2 yıl
İşlemci Fanı Altındaki Çiziklerin Performansa Etkisi
Aliexpress'ten işlemci soğutucusu aldım 6 ısı borulu. Geldiği gün uzay montaj yapip bir kere denedim daha sonra paketine geri koydum ama alt tarafına hiç dikkatli bakmamıştım.
Soğutucunun altında bakır boru tabakasında dönemeç halinde çizikler var bu çizikler çok derin mi bir anlam veremedim. Performansa bir etkisi olur mu? Takarken ben mi yaptım yoksa fabrika çıkışı mı bu şekilde anlamadım. Takılışı da bir hayli zor, çentikleri yerleştirmek için anakartı bükmek gerekiyor ama yine de o yuvarlak halındeki çizikler nasıl oluştu anlamadım. Bunun performansa bi etkisi olur mu? Olursa nasıl düzeltebilirim?
Nasıl olduğunu da çok merak ediyorum.Not: Çiziklerin Etkisi olmaz diyenler oldu ama youtube videolarındaki bir çok insan bu blokların altındaki çiziklerin performansa etkisi olabileceğini söylüyor kafam çok karıştı :(.< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.