G

Onbaşı
19 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
357457 Gün Cezalı
357443 gün 18 s. 31 dk.
Gönderiler Hakkında
G
3 hafta
Özel okul gitmeyince burs parası kesilir mi milli eğitimde yetkili birisi yardımcı olursa sevinirim
Arkadaşlar pandemiden dolayı annem göndermek istemiyorum sınav zamanı gittim fakat şuan gitmiyorum hem ramazan var çok acıkıyorum halsiz kalıyorum okul annemi arıyor benim teşviğimi kesiceklerini söylüyorlar annemde oğlum bu kadar paramız yok nasıl öderiz okula git istersen diyor annem rahatsız, sırf onun için evden çıkmıyorum ve dünde okuldan benim kara listeye alındığımı söylemişler anneme sizce ne yapmalıyım yetkili tecrübeli birisi varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
G
4 hafta
Kaza yaptık anlaştık
Arkadaşlar geri geri gelirken arkamdaki aracı görmedim park sensörüde ötmedi çok yavaş çarptım benim sağ camım kırıkdı biraz arkamdaki araçta minibüs tarzı zaten heryeri kırık dökük numaramı verdim beni arıyor sanki benim yapmadığım şeyide bana atıcak gibime geliyor sizce ne yapmalıyım fikirlerinize çok ihtiyacım var.
G
8 ay
Appleda değiştirilen iohone 7 yada pluslarda su geçirmez özelliği aktif olurmu
Arkadaşlar iphone 7 yada pluslarda değişim olmadığı zaman su geçirmediğini biliyorum arkadaşım yıkıyordu telefonu fakat appleda ekranı değişmiş bi telefon iphone 7 plus red sizce su geçirirmi appleda değiştiyse bile.
G
9 ay
Laptop ekranı sola kaydırabilirmiyim
Bilgisayarımın ekranını siyah lekeden kurtarabilirmiyim hafif sola kayıdrsam tamam mümkünmüdür sizce
G
9 ay
Leptop ekranı kırıldı ne apmalıyım
5 yıl önce ailemle aşırı kavgaya sebebiyet verdiği için çooook sevdiğim bilgisayarımı sattım,bu yıl arkadaşım tatile giderken bilgisayarını bana verdi bi kaç gündür takılıyordum gene bi yer patlak verdi galiba bi türlü anlayamıyorum bir anda gelip bilgisayara vurmak nedir ya o sinirle bende niye vuruyorsun benimle konuşa bilirsin derken çaat diye vurdum bilgisayara omu kırdu benmi bilmiyorum ama arkadaşımada yazdım canın sağolsun dedi ama yaptırmak zorundayım sizce ne yapmalıyım monitör takmak mantıksız olur heralde leptop ekranlarıda çok pahalı bilgisi olan şu aşşa yardımcı olursa çok mutlu olurum üşenmeyip okuduysanıza canınızı yiyem.
G
11 ay
Dhgate alışveriş yapamıyorum yapan varsa yardımcı olabilirmi
G
geçen yıl
AZAMI FATURA ODEME SURESI
Hattimi kapattim uygun bir zaman bekliyorum koronadan dolayi disarida cikamiyorum son odeme tarihi 16mart sizce kac gun gecince faize katlanir.
G
geçen yıl
Touch ıd merak
Arkadaşlar çok kötü bişey olucağını bilsemde genede bazen yapan birisiyim iphoneumun touch ıd sizi gidip geliyodu oynaya oynaya kablosunu kopartmışım içini açınca farkettim biliyorum iyi bişey diil ama telefonu açmasam bozmasam içimde kalırdı nasıl olurda başka iphoneum home tuşu touch ıd çalıştırmıyorok merak ediyorum yardım edin yaaa.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.