@

Çavuş
01 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
@
9 yıl
Yaşamak İçin ++ 1 Milyon Dolar ++
TEKİRDAĞ’da bir markette çalışan 23 yaşındaki Refiye Yılmaz, hastalığı nedeniyle sıkıntılı günler geçiriyor. Refiye Yılmaz, "İnce bağırsağımda tümör tespit edildi. Şu anda 22 santimlik bir metal pipetle yaşıyorum. Acilen ince bağırsak nakli olmam gerekiyor. Bu gerçekleşirse sağlığıma kavuşacağım" dedi. Tekirdağ Valiliği ve Kızılay da Refiye için kampanya başlattı. Refiye'ye yardım etmek isteyenler RY yazıp 2868'e mesaj gönderebilecek...< Resime gitmek için tıklayın >


MARKETTE KASİYER

Ailesine maddi destek sağlamak için bir markette çalışan Refiye Yılmaz, "Daha ömrümün baharındayım. Ölmek istemiyorum, yaşamak istiyorum. Lütfen bana yardım eden birileri olsun. İnce bağırsağımda tümör tespit edildiğinden beri beslenemiyorum. Tedavi olmazsam 6 aylık ömrünün kaldığını öğrendik. Hastalığımı öğrendikten çok kısa süre sonra geçirdiğim ameliyatla kalın bağırsağım tamamen alındı. Şu anda 22 santimlik bir metal pipetle yaşıyorum. Acilen ince bağırsak nakli olmam gerekiyor. Bu gerçekleşirse inşallah sağlığıma kavuşacağım" dedi.

KULLANDIĞIM BİR KUTU İLAÇ 3 BİN LİRA

Ağrıları başladığında dayanılmaz acılar çetiğini belirten Yılmaz, "Fenalaştığımda bana Tekirdağ’daki hastanelerde müdahale yapılamıyor, acil olarak Çapa Tıp Fakültesi’ndeki doktoruma götürülmem gerekiyor. Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde kontrolüm devam ediyor. Kullandığım bir kutu ilacın fiyatı 3 bin lira. İlaç Türkiye’de olmadığı için yurt dışından getirtiyoruz. Babam ilaçları alabilmek için bankadan kredi çekti. Şimdi de bir şirkette gece bekçiliği yapıyor. Ameliyat olmazsam yaşamıma devam edemeyeceğim" dedi.

Kızının hayatta kalması için çok az vaktinin kaldığnı belirten baba Mustafa Yılmaz, "Biricik kızım, gözümün önünde eriyor. Ben ise çaresizim. Ne olur birileri sesimizi duysun, bize yardım etsin" dedi.

KIZILAY KAMPANYA BAŞLATTI

Bu arada haberlerin basında yer almasının ardından Refiye Yılmaz (23) için Kızılay da kampanya başlattı.

Kızılay Genel Müdürü Ömer Taşlı, sosyal medyada Refiye Yılmaz için kampanya isteminde bulunulduğunu belirterek, "Kızılay olarak kampanya başlattık. İlk olarak 2868’e RY yazıp gönderilmesini istedik. Bedeli 5 Tl olan mesajlardan dakikada 35 tane geliyor" dedi. Banka hesap numarası da belirleyeceklerini kaydeden Taşlı, "Hastamızı bugün psikologlarımızla birlikte ziyaret edeceğiz. Bu parayı 2-3 gün içinde toplayabileceğimizi düşünüyorum" dedi.

TEKİRDAĞ VALİLİĞİ YARDIM İÇİN HESAP AÇTI

Tekirdağ Valiliği genç kız adına hesap açarak yardım kampanyası başlattı. Verilen hesap numarasına para yatırmak isteyen vatandaşlar valiliğin 0282 262 80 80 numaralı telefonundan gerekli bilgileri öğrenebilirler.

GARDNER SENDROMU

Mezenterik desmoid tümörler, kalın bağırsakta çok sayıda poliplerle seyreden familyal adenomatozis polipozis (FAP) hastalığının hayatı tehdit eden komplikasyonlarından birisidir. Bu duruma Gardner sendromu adı da verilir ve bu durumda ’APC geninde’ mutasyon görülür. Bu tümörler çok saldırgan olup, mezenter damarlarını sarar ve hızla büyür. Patolojik sınıflamalara göre iyi huylu tümör olarak kabul edilmelerine karşın, çok hızla büyümeleri nedeniyle, kısa sürede yaşamı tehdit eder hale gelebilirler.


< Resime gitmek için tıklayın >


http://webtv.hurriyet.com.tr/2/43982/0/1/gardner-sendromlu-genc-kiz-yardim-bekliyor.aspx
@
10 yıl
'Hastaneye gittiğine değsin'*** ADANA ***
Olay, merkez Seyhan İlçesi Mıdık Mahallesi'nde dün öğlen saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre; narenciye üreticisi Yusuf Yeşilkaya, eşi Servet Yeşilkaya ile bahçe sulaması yüzünden tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Yusuf Yeşilkaya, eşini tekme- tokat ve yumruklayarak dövdü.

Aldığı darbeler nedeniyle yüzü, gözü moraran Servet Yelişkaya, tedavi olmak için hastaneye gitmek üzere evden ayrıldı. Evden çıkıp, dolmuş durağına doğru yürümeye başlayan Servet Yeşilkaya'nın arkasından koşan Yusuf Yeşilkaya, sokakta onu yakaladı. Eşine yine vurmaya başlayan Yusuf Yeşilkaya, "Sen hastaneye gidip 'Kocam beni dövdü' diye şikayet edeceksin. Benim başımı belaya mı sokacaksın? Bir şeyin yok, bari hastaneye gittiğine değsin" diyerek tekmeledi.

Aldığı darbelerle yerde düşen Servet Yeşilkaya'nın başına da elindeki çekiçle vuran Yusuf Yeşilkaya, çevredekilerin araya girmesiyle olay yerinden kaçtı.

Ağır yaralanan Servet Yeşilkaya, çağrılan ambulansla Çukurova Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Servet Yeşilkaya, Beyin Cerrahi Servisi'nde tedavi altına alındı. Olay yerinden kaçan Yusuf Yeşilkaya, polis ekiplerince kısa sürede yakalandı.

İfade vermek istemeyen Yusuf Yeşilkaya, polislerin yaptığı ilk görüşmede, "Ben dövmedim, itiş kakış sırasında düşüp başını çarparak yaralandı" diye konuştu.

Yusuf Yeşilkaya gözaltına alınırken, olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
@
10 yıl
BimCell
Evet Arkadaşlar Bir DonanımHaber'li +Fakir Olarak Alıcam Deniycem :D ...

Varmı Geçmeyi Düşünen.. :)...

Fakirliğin Lüzumu Yok Diyenlere Saygı Sonsuz
@
10 yıl
DH-DeserTrain Sergisi
@
10 yıl
Ayakkabı
Arkadaşlar Merhaba ; Yaz Geldi Malum Ayakkabı Alıcaz Ben İki Model Arasın'da Kararsız Kaldım Sizlerin Görüşlerinizi Almak İstiyorum. Kot ve Şort Altın'da Kullanacağım.

Şimdiden Görüşleriniz İçin Teşekkürler; İyi Akşamlar.

http://www.flo.com.tr/erkek-ayakkabi-modelleri-F-21-M-1452-Kahve-Erkek-Ayakkabi.html

http://www.ayakkabidunyasi.com.tr/DOCKLINE/Modelleri/5135000202200
@
10 yıl
Garanti Bankası
Arkadaşlar Garanti Bankası ParaCard Kullanıyorum.. Hesap Ücreti Kesmişler 39 TL . Ne Gibi Bir Yol İzlemeliyim Paranın Tarafıma Ödemesi İçin. ?

İlginize Şimdi'den Teşekkürler.
@
10 yıl
Ssk Primi Aktarma
Arkadaşlar Merhaba İyi Akşamlar Dilerim.

Arkadaşlar Sizlere şöyle bir sorum var önceki yıllardan 668 gün ssk'lı gözüküyorum.

şimdi bağkura isteğe bağlı sigorta yaptırmak istiyorum. Bu 668 günü nasıl yansıta bilirim. izliyeceğim çizelge nedir.

ilginize şimdiden teşekkür ederim.
@
10 yıl
Beyler Bu Nedir ? Ss'lii
@
11 yıl
Facebook Kapatma
Arkadaşlar Merhaba İyi Geceler..

Arkadaşlar Sizlere Şöyle Bir Sorum Olucak..

Yeni Bir ''Hotmail'' Hesabı Açtım Ve Bu ''Hotmail'' Hesabımla ''Facebook'' Sitesinden Kendime Yeni Kullanıcı Oluşturmak İstedim Ancak Almış Olduğum Yeni Mail Adresim Kullanılıyordu;

Ve Ben Bu ''Facebook'' Hesabını Kapatmak Zorunda Kaldım..Acaba Herhangi Bir Adli Süreçte Tarafıma Suçlama Olurmu.. Olursa Nasıl Bir Yol İzlemeliyim.

Saygılarımla. İyi Geceler.
@
11 yıl
Turkish Lacoste Deodorant
Arkadaşlar Bugün İşportacıda Gördüğüm Ve Sırf Rafta Dursun Diye Aldığım Ama Evde Vazgeçip Kullandığım Çakma Lacoste D::D

''Not Orj.'lini Alıcak Param'da Yok :D:D... Axe Akarrr :D:D
< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.