W

Çavuş
07 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
15 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
W
3 yıl
LAPTOP İÇİN İŞLEMCİ ÖNERİSİ.
Gaming laptop almayı düşünüyorum fakat i5 8300H ile i7 770HQ arasında kaldım. Siz hangisi tercih edersiniz nedenleriyle yazar mısınız?

Bilgisayarı oyun ve üniversite için kullanacağım. Uzun yıllar götürürse iyi olur
W
3 yıl
SON DURUMLAR HAKKINDA YARDIMA İHTİYACIM VAR
ben sınav açıklandığında gündemden baya uzaktım o yüzden yığılmalar ve 0.63 olayını pek takip edemedim. 0.63 olayı nedir? say’da 100k’yım sizce geçen sene kaçla kapatan yerleri yazayım? yardımcı olursanız çok sevinirim
W
3 yıl
Y-Say Tahmini sıralama yardımı
Belki bu konu benden önce tartışılmıştır ama yoğunluktan kaçırmış olabilirim. Y-say puanım 340, gitmek istediğim üniversitenin geçen sene aldığı en düşük puan 327. Puan olarak rahat dursa da sıralama açısından kritik bir yerdeyim. Sizce bu sene puan ve sıralamalar sayısallar için nasıl değişecek?
W
4 yıl
ENPARA KART AÇMA
Merhaba, Enpara kart açtırmaya karar verdim fakat bazı sorularım olucak.

1- Kart kaç günde geliyor? Ona göre belli bir tarihte sipariş vericem.
2- Hafta içleri sabahtan akşama kadar evde olamıyorum. Kartı şubeden mi alıyoruz eve mi yolluyorlar? Şubeden alabiliyorsam süper olur.
3- Genel olarak nasıl bir kart, tercih edilebilir mi?
W
6 yıl
Superonline Yurt Dışı Gelen Arama
Yurt dışından gelen aramalarda ekstradan bir ücret alıyorlar mı?
W
6 yıl
Superonline Yurt Dışı Gelen Arama
Yurt dışından gelen aramalar için bizden ekstra bir ücret alınıyor mu?
W
6 yıl
Project Cars Traction Sorunu
Merhaba arkadaşlar, Project Cars'ı klavyem üzerinden oynuyorum ve oyundaki arabalarda kayma sorunu var bunu nasıl çözerim? Traction ve Stability control açık durumda şu an.
W
7 yıl
Ayakkabı alıcam karar veremiyorum
https://www.yalispor.com.tr/nike-internationalist-leather-30
Sizce bu ayakkabının renkleri ve görünüşü iyi mi? Ayak numarama uygun tek bu ayakkabıyı bulabildim.
W
7 yıl
İzmir de servis tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar yarın pc mi tamire vereceğim fakat servis konusunda kararsız kaldım teleservis hakkında pek olumlu konuşmadılar. Önerebileceğiniz bir servis var mı?
W
7 yıl
Bilgisayarım açılış ekranında kalıyor
Geçen hafta perşembe günü bir kaza sonucu elimde ki suyu laptopumun üstüne döktüm fakat birkaç saniyede tüm suyu temizledim ve bu hafta çarşamba gününe kadar sorunsuz oynadıktan sonra laptopumu açarken Windows mavi ekran hatası verip onarım moduna geçiyor. Sorun olarak HDD den şüpheleniyorum fakat su yüzünden mi oldu yoksa farklı sebeplerden dolayı mı oldu emin olamıyorum. Bu konuda yardımcı olur musunuz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.