B

Er
16 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
11 ay
Vatan Bilgisayar Bozuk Telefon Sattı Ne Yapmalıyım
08.03.2022 Tarihi 15:30 Civarlarında Vat*n Bilgisayar'dan Poco X3 Pro Markalı cep telefonunu satın aldım 18:00 civarlarında eve gittiğimde telefonu şarja taktım yaklaşık 1 saat sonra baktığımda şarj seviyesi aynıydı telefon şarj oluyor gözüküyordu ancak şarj olmuyordu, bu süreçte telefona sim kartı takılmadı, 19:15 civarlarında telefonu aldığım mağazaya geri döndüm durumu anlattığımda iade yapmıyoruz değişim yapmıyoruz servise göndeririz tarzı pişkin pişkin ifadelere maruz kaldım, sıfır olarak satın , Vat*n Bilgisayar bana ayıplı bir ürün satmıştır, telefonu alırken ekran koruyucusunu da birlikte alıp orada taktırdım kutunun açılımını Vatan Bilgisayar personelleri yaptı kutuda jelatinde yoktu! Daha sonrasında ürünü alıp servise gönderdiler bu süreçte ne yapmam gerekir? Böyle bir tecrübesi olan oldu mu?

< Resime gitmek için tıklayın >
B
12 ay
Kripto Para Analiz Programı Ücretsiz
Merhabalar herkese iyi forumlar kripto paralar için yazmış olduğum analiz programını sizlere tanıtmak istiyorum , programın ana amacı gerekli formülleri kullanarak gelen anlık veriler ile destek ve direnç noktalarını hesaplıyor , bazı teknikleri kullanarak analizlerde bulunuyor. Modern bir ara yüzle sizlere sunmuş olduğum bu programı kullanmak tamamen ücretsizdir , kesinlikle virüs , zararlı yazılım içermemektedir. Program imzalı olmadığı için Windows kurarken SmartScreen hatası verebilir , o sorunu nasıl aşacağınızı da aşağıda resimler ile göstereceğim.

Yasal uyarı: Bu program sadece analiz yapmaktadır , yatırım tavsiyesi vermemektedir.

Gerkli Framwork Sürümü: network framework 5.0

İndirme Linki: İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF LİNK: ALTERNATİF LİNK
VİRÜS TOTAL: VİRÜS TOTAL


PROGRAM GÖRSELLERİ
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

SMARTSCREEN HATASI ÇÖZÜMÜ

< Resime gitmek için tıklayın >
B
8 yıl
Tabletim Wifiye giriyor fakat internete baglanmıyor
Fatih projesi ile dağıtılan tabletler yani e-tab 4 lerden banada dagıtıldı 1.5 sene civarı oluyor rootlu bir şekilde kullanıyordum lakingeçen güncelleme geldi ve mdm aktivasyon istedi girdim ve wifiye girmeye çalıştım wifi ekranı gri oluyor fakat bi türlü mavi olmuyor yardımlarınızı bekliyorum.( tabletin root'u kaldırıldı)
B
8 yıl
Mafia 3 İçin Geliştirmelere Başlandı!
< Resime gitmek için tıklayın >

2K Czech'in yaptıgı Mafia 1 ve daha sonra piyasaya sürdüğü Mafia 2 gerçekçi grafikleri ve güzel görevleri ile oynayıcılara zevkli bir oyun yaşatmıştı ki hala bu oyunları oynayanlar var (örnek ben)

< Resime gitmek için tıklayın >


Oyunun sonunda Vito ve Joe ayrılmış Joe'nun ölüp ölmediği ise merak konusu olmuştu ki böyle olması bile Mafia 3'ün geleceğinin 1 Sinyaliydi.
Fakat 2K Czech stüdyosunun kapatılması gibi etkenlerle oyunun çıkmayacagı gibi söylentiler dolaşıyodu.
Fakat alınan bilgilere göre Mafia 3'ün yapımına GTA 5'in bitiminden sonra başlandığı söyleniyor.
Hatta seslendirme için yeni kişiler arandığıda söylentiler arasında.
Yapılan Açıklama ise;
''Mafia 3 has been confirmed to be in development, but whether or not we’ll see it in 2015 remains to be seen. I sincerely hope we do, because the PS4 and Xbox One are both consoles which a game like it would suit brilliantly. An explorative narrative-driven action-adventure game like Mafia II deserves a next-gen sequel which builds upon what it did so well, utilising what the new consoles can offer from a technical standpoint. ''

Mafya 3 geliştirme olduğu doğrulandı, ancak 2015 yılında görürsünüz olsun veya olmasın göreceğiz olmuştur. PS4 ve Xbox One böyle bir oyun zekice uygun olur hem de konsollar çünkü ben içtenlikle, biz umuyoruz. Mafia II gibi keşfedici bir anlatı odaklı aksiyon-macera oyunu yeni konsolları teknik açıdan ne sunabilir kullanan, çok iyi yaptıklarını üzerine inşa bir sonraki nesil netice hak ediyor.

Bir Söylentiye görede yeni 3 karakter daha eklenyior bunların adları ise
1- FRANKLIN
2- TONY
3- MICKEY
Louisiana doğumlu, İtalyan, Geç Gençler / Erken 20s, ortalama inşa. Ağzını çalıştırmak için seviyor genç sokak hustler, Mickey sokaklarda büyük konuşmak seviyor, ama zora gelince, o yedeklemek olamaz. Mickey büyük işler için kredi alarak kendisi gerçekten çok ceza merdivenin daha yukarı görünüyor yapmak kötü bir alışkanlığı vardır. Bu ile karşı karşıya, o geri o gerçekten korkmuş genç döner.

< Resime gitmek için tıklayın >Bunlar her ne kadar söylenti olsada Mafia 3'ün çıkmasının doğrulanmasına en çok sevinenlerden biri olarak merakla bekliyorum. En çok merak ettiğimse Joe'nun ölüp ölmediği. Oyunun 2014'ün son çeğreğinde çıkacağı söyleniyordu fakat çıkan son söylentiler 2016'nın Haziran'ı yada daha sonrası oldugu doğrultusunda. Merakla bekleyenler için edindiiğim yeni bilgiler olursa paylaşmaya devam edeceğim.

Sizde bildiklerinizi bu başlık altında yazarsanız sevinirim.

Youtube'de gördüğüm bi video'da bazı Screenshots lar ilgimi çekti son olarakda bunları sizle paylşamka istedim.


< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

Konuyu Hazırlayan BySciaa..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.