S

Er
10 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
7 yıl
Amd Ekran Kartı Sorunu
Arkadaşlar bendeki sorun çok tuhaf :) Packard Bell ls44hr 611tk modelli leptopum var üzerimde Amd 7600m serisi var.Şimdi ben bilgisayarı açınca hoşgeldinizde 1-2 dk arası takılıp bilgisayarımı açıyor.Dedim neden acaba gittim güvenli modda açtım direk açıldı takılmadan.Büyük ihtimalle driverlarda sorun var dedim.Her neyse gittim amd yi devre dışı bıraktım bilgisayar pat diye açıldı :D Şimdi ben ne yapayımda bunu düzelteyim ? Sorun windowsta mı yoksa amd mi ? Valla çok tuhaf bende bir türlü anlam veremiyorum.
S
8 yıl
Leptop ve SSD
Arkadaşlar bende packardbell lshr44 611tk leptopum var ekran kartı idare eder fakat veri kopyalama cart curt bakımından leptopların geneli yavaş oluyor benim leptopta 2 tane depolama yeri var digeri boşta ( adamlar belki kullanıcı kendisi ek olarak takar diye koymuş olabilir gerçi leptop 17,3 inch mi ne baya büyük orası boş durmasın diye de yapmış olabilirler) her neyse ben ssd alıp takmak istiyorum fakat bu sata 2 lerde çok yavaşmış ssdler ayrıca anakarttan anakarta değişiyormuş sizce ne yapayım ? Birde sata 2 olup olmadıgını nereden anlıcaz leptopun ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.