K

Çavuş
26 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
43 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
geçen yıl
Karantina nasıl gidiyor sizde?
Günlük planım bu şekilde;

-Kalktığımda Yüzümü yıkıyorum

-Ufak bir Kahvaltı tarzı atıştırıyorum

-Diş fırçalıyorum

-Daha önce 50 kez bitirdiğim oyunları 51. Kez bitirmeye uğraşıyorum. (Uyurken oynuyorum artık)

-Biraz Spor :/

-Netflixten dizi izliyorum (Sınav yapsalar Netflixteki diziler hakkında 500 üzerinden 900 alırım)

-Akşam yemeği

-Diş fırçalıyorum

-Yatıyorum

Bu arada benim evdeki Resim Tablosuna baka baka 1:1'ini yapabilirim!.

(Bunlara eklemeyi unuttum, Lavaboya'da gidiyorum tabiiki ;) )
K
geçen yıl
Sonunda Vodafone'dan Turkcell'e geçtim...
Konuyu düzenledim. Bazı kıskanç arkadaşlar yazdığımı yanlış anlamış... Yazacak söz bulamıyorum açıkçası...
K
geçen yıl
Aras Kargo Çalışanının beni Tehdit etmesi...
Aras Kargo Konya'daki Meram şubesindeki çalışan a** ö** adındaki şahıs bana "seni buraya gömerim" dedi. Olay tam olarak böyle;
ben 4 gündür Aras Kargo Meram şubesini ulaşmaya çalışıyorum telefona bakmıyorlar, haliyle bende artık 14.03.2020 tarihinde şubeye gittim ve şubeye girdiğimde direkt A** Ö** adındaki şahısa "kargomu alabilir miyim" diye sordum. A** Ö** ise bana "adınızı verin" dedi. Ardından kimliğimi uzattım, ve şunu sordum "acaba neden telefonlara bakamıyorsunuz" diye sordum. Hemen tavır değiştirdi ve dedi ki "biz bakıyoruz, kargoyu sana vermiyorum büyük birin gelsin" dedi, bende telefondan arama kayıtlarını gösterdim. Sonrada bende dedim ki "ben 18 yaşını doldurmuş biriyim zaten kimliğimde görebilirsin, ben buraya kavga etmeye gelmedim" dedim, ve bana dedi ki "zaten haddine değil". Bende hiçbir şey söylemeden teyzemi çağırdım, şubeye girdiğimde teyzemde arkadan geliyordu bende "buyur çağırdım" dedim, "bir daha da erkek gibi konuş benimle" dedim, A** Ö** ise "seni buraya gömerim görürsün" dedi, ben ise polisi çağırdım çünkü haliyle bir tehdit, hem de basit bir kargo yüzünden. Korktuğumdan değil iyi bir ders alsın. Polisler geldi hemen eli ayağı titredi haliyle, ben polislerden kamera kayıtlarını almalarını rica ettim çünkü seste kaydediyor muhtemelen, ama gelen polisler alamayız dediler sadece mahkeme olursa alabiliriz dediler. Ben telefonumla hem video kaydı hem de ses kaydı aldım. A** Ö** kaydettiğimi anlayınca şok oldu zaten. Karakola gidip ifade verdik zaten kendisi binbir türlü yalan uydurdu iyi masal yazabilir kendisi aslında. Polislere diyor ki "ya kusura bakmayın her gün şikayetlerle uğraşıyorum sinirim bozuk". Tamamda insanlar boşuna şikayet etmiyor işini düzgün yapsa kimse şikayet etmez.
K
geçen yıl
Animal Crossing için heyecanlanan aramızda birtek benmiyim?.
Biliyorum oyun herkesin tarzı değil! Ama oyunu sevenler gerçekten hayranı, Ben şahsen 2006'da çıkan Wild World'den beri Animal Crossing Hayranıyım. Oyun çok relaks ve sade. Erkek olduğum için oynadığımda yuvarlaksın diyenler oldu malesef.... Ama gerçekten hoşuma giden bir oyun. Sizce?
K
geçen yıl
Satılık Pal 3DS oyunları
New Super Mario Bros 2, Elimde 2 adet vardır, Tane fiyatı 100tldir. Mario Kart 7 80tl dir. Kesinlikle çalışıyorlar, Avrupa bölgelidir, Havale sonrası alıcı ödemeli kargo yapılır! Teşekkürler, Iyi alışverişler dilerim

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.