Q

Teğmen
22 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
472 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Q
5 ay
Yurtdışından Sipariş Getirilir ( Almanya ) - 15 AĞUSTOS
Bir sonraki gelişim 15 Ağustos tarihinde Almanya - Münih'ten İstanbul'a geleceğim. Bu yolculuk esnasında bolca yerim olduğundan dolayı dileyen arkadaşlarını getirme ücreti ile birlikte getirebilirim. Getirilecek ürünün cinsi, kapladığı yer, ağırlık gibi özelliklerine bağlı olarak getirme fiyatı değişiklik gösterecektir bu nedenle bilgi almak için lütfen mesaj yoluyla ulaşın.

  • Ürün(leri), Münih'te bulunan adresime sipariş ediyorsunuz.
  • Ürünler adresime ulaştığında sizinle görüntülü görüşerek gelen kargonun içeriğini beraber kontrol ediyoruz. Bu aşamada gelen paketi açmak zorundayım içerisinde gelecek ürünün, söylediğiniz ürün ile aynı olduğundan ve yasaklı ürünler içermediğinden emin olmam gerekiyor.
  • Ürünleri İstanbul'a geldiğim havalimanından, evimden ya da kargo yoluyla teslim alabilirsiniz.

Getirme ücretini İstanbul'a geldiğimde ürünü teslim etmeden önce alacağım.

Daha fazla bilgi almak için mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
Q
3 yıl
ÇÖZÜLDÜ!!!!! ---- VodafoneNet Upload Paket Kaybı Sorunsalı
2 Gündür evimde yeni bağlattığım Kablonet alt yapısına sahip Vodafone Net 50+ 50 Mbps'lik paketi kullanıyorum. Günlük olağan akışta hız sonuçlarım:

< Resime gitmek için tıklayın >

Resimde görüldüğü gibidir. Dosya indirip, yüklerken günlük işlerde herhangi bir sorun yaşamıyorum. Online oyunlara girdiğimde özellikle PUBG'de anlık gelen ve 1-2 saniyede bir tekrarlayan Upload paket kaybı sorunu meydana geliyor. Bu paket kayıplarında ping artmamakla birlikte sadece oyun içi aktarım gecikmektedir.

Upload kaybının videosu :https://www.youtube.com/watch?v=KgKlFR25wQQ&feature=youtu.be

Videoda görüldüğü gibi bu süreç oyun içerisinde de devam etmektedir. Aynı zamanda evimde henüz kapattırmadığım TT paketim var. İnternete o abonelik üzerinden bağlandığımda herhangi bir problem yaşamıyorum.

VodafoneNet Pingplotter sonuçlarım aşağıdaki gibidir:
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
Q
4 yıl
Overclock için yardım(bileşenler içeride)
İşlemci:https://ark.intel.com/tr/products/88195/Intel-Core-i7-6700K-Processor-8M-Cache-up-to-4_20-GHz
Ana Kart:https://tr.msi.com/Motherboard/Z170-A-PRO/Overview
Soğutucu:http://www.coolermaster.com/cooling/cpu-liquid-cooler/masterliquid-240/
Kasa:http://www.zalman.com/contents/products/view.html?no=47

Evet. Bilgisayar bileşenlerim bunlar fakat overclock hakkında fazla bir bilgim yok. Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşları konuya bekliyorum :)
Q
8 yıl
Kimya Mühendisliği
Arkadaşlar öncelikle merhaba herkese,

Kimya mühendisliğiyle ilgili ufak bir araştırma yaptım çoğu alanda iş imkanı var gibi. Şu anda hem İTÜ hemde YTÜ'ye puanım yetiyor.. Fakat İtü türkçe eğitim verirken ytü ingilizce eğitim veriyor ve itünün puanı daha fazla. Bu anlamda birazcık kafam karıştı. Sizlerinde makul ve mantıklı görüşlerine ihtiyacım var..

Hem okul konusunda hemde bölüm konusunda yardımlarınızı bekliyorum.. ( Yada buna extra olarak bölüm önerisindede bulunabilirsiniz -- MF3 25K // MF4 27K )


Attığınız değerli yorumlar için teşekkür ederim !

İyi geceler :)
Q
8 yıl
Sıralama
Arkadaşlar merhaba forumda uzun süreli bir takipçiyim fakat paçalar tutuştuğu için üyelik açma gereği hissettim..

YGS1 : 29K
YGS2 :27K


Lys : Mat 36
Geo 25
Fizik 21
Kimya 26
Biyoloji 26


Lys'de tahmini olarak bu netler civarında net bekliyorum.. Sizce MF3 ve MF4 sıralamada kaç k ilerlerim yada gerilerim yada tam olarak kaç puan alabilirim :)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.