D

Çavuş
12 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
8 yıl
NE ALIRSAN 3 TL (KAÇIRMA)
TANESİ 3 LİRADIR.
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

PALME-YGS MATEMATİK SORU KİTABI
LYS ORGANİK KİMYA
LYS KİMYA
4*4 SAYISAL
3 HAMLEDE LYS
LYS GEOMETRİ TEK YILDIZ
GÜVENDER YGS TÜRKÇE
10.SINIF FEN BİLİMLERİ
SATILMIŞTIR.
D
8 yıl
HANGİSİNE GİDERSEM PİŞMAN OLMAM
Arkadaşlar ktü makineyemi yoksa celal bayar makineyemi gidersem pişman olmam?
Şu bir haftadır 30 kere karar değiştirdim.Hangisini seçsem birisi üniversitenin bir özelliğini söylüyor kararım değişiyor.Lütfen şu son günlerde yardımcı olursanız çok sevinirim.
D
8 yıl
ÖZEL SAĞLIK MESLEK LİSESİNDEN DEVLETE GEÇİŞ
Arkadaşlar özel sağlık meslek lisesinde 10.sınıfa geçmiş olan biri devlet sağlık meslek liselerine geçiş yapabilir mi? Böyle bir imkan var mı? Varsa koşullar nelerdir? Cevaplayan arkadaşlara teşekkürler.
D
8 yıl
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİNDE ÜNİVERSİTE SEÇİMİ
Arkadaşlar İzmir'de oturuyorum.Sıralamam MF4 93249.Şimdi tercih yaparken sıralamam dan yüksek yerleri de yazacağım.Fakat sadece sıralamaya bakıp ta tercih yapmak istemiyorum.Çünkü bazı üniversitelerin durumunun sıralamayla alakası yok.Olur da yazdığım yerlerden biri gelirse pişman olmak istemiyorum.Bu yüzden şimdi yazacağım üniversiteleri kıyaslamam da bana yardımcı olursanız çok sevinirim.Yazacağım üniversitelerin makine bölümü.

1-Marmara
2-İstanbul
3-Eskişehir Osmangazi
4-Sakarya
5-Uludağ
6-Kocaeli
7-Karadeniz teknik
8-Celal Bayar
9-Samsun 19 Mayıs
10-Bursa Teknik
11-Akdeniz

Evet arkadaşlar biliyorum bazılarının gelmesi çok zor fakat ben yinede yazıyorum.Hepsi hakkında ayrıntılı bilgi vermenize gerek yok.Sadece karşılaştırıp bir öneride bulunmanızı istiyorum.Arkadaşlar şimdiden çok teşekkürler.Şu tercih zamanında kafası karışık birine yardımı çok görmeyin.Saygılar.
D
8 yıl
KTÜ MAKİNE
Arkadaşlar Ktü Makine'ye gitmek istiyorum.Bilgisi olan arkadaşlar bu bölüm veya üniversite hakkında bilgi verirlerse çok memnun olurum.
D
8 yıl
Makina-Celal bayar mı Ktü mi
Arkadaşlar İzmirde oturuyorum.Sizce hangisine gitmeliyim.Ktü makine iyi ise uzak olsada giderim.Fakat hangisi daha iyi bilmiyorum.Bilgisi olan arkadaşlar yardım lütfen.Teşekkürler
D
8 yıl
Celal bayar mı Karadeniz teknik mi
Arkadaşlar İzmirde oturuyorum mf4 90k.Makine mühendisliği için hangi üniversiteyi önerirsiniz?
D
8 yıl
Mf-4 90k Sizce Ne Yapmalıyım
Arkadaşlar liseden bu sene mezun oldum.Sizce bu sene üniye gitmelimiyim.Gidersemde nereye giderim.Lütfen fikirlerinizi belirtin.Teşekkürler.
D
8 yıl
70k-100k Arası mf4
Nereleri yazacaksınız?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.