C

Çavuş
17 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
10 yıl
Turkcell MaxiPro5 (Huawei u8860 Honor) - ACİL
Arkadaşlar merhabalar, Turkcell'den aldığım MaxiPro5 telefonuma huawei root işlemi yaparken (sd kartta dosya oluşturdum ve update dosyasını attım) telefon HUAWEI logosunun olduğu ekranda takılı kaldı. Ne yapmam gerekiyor?

Şimdiden teşekkürler...
C
12 yıl
Vodafone / IPHONE 2G EDGE GPRS AYARLARI
Aylık Cepnet ile kullanmak üzere 2G için EDGE - GPRS ayarlarını bilen varsa yardımcı olursa iyi olur

Şimdiye kadar

iphone- vodafone -vodafone 'u

internet-vodafone- vodafone u denedim olmadı
C
12 yıl
Sony Vaio W serisi notebook kullanan var mı?
C
12 yıl
NUMARA TAŞIYACAKLARIN DİKKATİNE !!!!
Merhabalar, geçen hafta Turkcell hattımı Vodafone Faturalı'ya taşımak için başvurdum. Başvurmadan öncede hattı Turkcell'den kendi üzerime aldım. Hat açılalı 5 seneden fazla oluyor ancak bu sabah telefonuma

"Şebekemize yapmış olduğunuz numara taşıma talebi mevcut operatörünüzde aboneliğinizin 90 günü doldurmamış olması sebebiyle reddedilmiştir" mesajı geldi.

Numarasını taşımadan önce kendi üzerine almak isteyenlere duyurulur..
C
12 yıl
Eksi bakiyeyle numara taşıma
- 5 TL kalan bakiyeyle numarayı vodafone a taşımak mümkün mü?
C
12 yıl
Elektrik Kesintisi _ Receiver Bozulması
Elektrik kesildi sonra tekrar gelince Vestel marka receiver ın sadece power ışığı sarı yanıyor ne saat görünüyor ne de açılıyor.Ne yapmak lazım yine servise para mı bayılacağız. Daha önce başına gelen var mı?
C
13 yıl
Kayıt ettireli 1 hafta oldu fakat
merhabalar iphone 2g yi 1 hafta önce turkcellden kayıt ettirdik imei numarasını sorgulatınca kayıtlı görünüyor ama hala açılmamış.yaptıran olduysa daha önce kaç gün sonra açıldı.Kayıt ettirdikten sonra unlock yapmaya gerek varmı varsa nasıl yapılıyor jailbreak yaparken unlock da yaptım cydia yüklendi ama yanlış mı yaptım acaba birşeyleri
C
13 yıl
itunes prepaid card
itunes dan nasıl film indirilebilir.türkiyedeki kredi kartlarını kabul olmuyor paypal da geçersiz.gift card ya da prepaid card lar nerden bulunur
C
13 yıl
itunes prepaid card
itunes dan nasıl film indirilebilir.türkiyedeki kredi kartları kabul olmuyor
C
13 yıl
Yanıtlarsanız Sevinirim
Merhabalar.Amerikada kullandığım iphone 2g telefonuma turkcell kart alıp burada da kullanmak istiyorum.Havaalanında herhangi bir işlem yapmadım bu saatten sonra bişey yapılabilirmi( türkiyeye bir hafta önce geldim) ve bu işlem için benden ne kadar para alırlar.Ne yapmam lazım.Prosedür nedir.Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden sağolun cevaplarınız için.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.