L

Çavuş
18 Nisan 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
6 yıl
Beyler bulutlar neden böyle SSli
L
6 yıl
Beyler bulutlar neden böyle SSli
L
6 yıl
Rüzgar Erkoçlar
Benden yakışıklı olmuş la
< Resime gitmek için tıklayın >
L
6 yıl
İsim yüzünden dışlanmak
http://strawpoll.me/5908566/r
Arkadaşlar bir forumdaşımız arkadaşının kazanması için oylamaya katılmamızı istiyordu oylamaya girdim ve dikkatimi bir isim çekti 'Arıkan' içimden dedim ki 'Arıkan ne la @hehhehe ' sonra kafama dank etti ya Arıkan'ın Erasmus başkanlığını kaybetmesinin sebebi ismiyse ya hayatı boyunca katıldığı etkinliklerde çok çalışmasına rağmen kaybetmesinin sebebi buysa. Bu genç arkadaşımız sırf ismi yüzünden böyle şeyler çekmemeli ismi yüzünden dışlanmamalı ezilmemeli ve bir Elif bir Hasan gibi güçlü olmalı. Empati yapın arkadaşlar ve bu oylamada bile sırf ismi yüzünden en sona konan dostumuzu başkan yapalım ayrımcılıkları kaldıralım.
Bunu mahallenin içten bakkalı Ökkeş amca için 76 yaşında size sen benim kızımsın/oğlumsun diyen üşenmeden bütün mahalleye yetecek Kadar aşure yapan tontiş Bağdagül teyze için yapın Çehminaz Döndü Garib Hicabi için yapın eşitlik için sevgi için bunu Hepimiz için yapın!
Arkadaşlar ayrımcılığa karşı çıkalım ayrımcılık yapanları uyaralım ve bu oylamayı Arıkan için kazanalım.
Teşekkürler.
L
6 yıl
Gerçekmi bu?
L
7 yıl
Bir oyun vardı
Beyler bir oyun vardı Türkiye'yi seçtiğinde başlangıçta AB'ye girmeye çalışıyordun neydi o
L
7 yıl
Thresh top olurmu?
Olmazsa neden olmaz
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.