J

Yüzbaşı
12 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
J
geçen ay
spor programları?
tv deki spor yorum kanallarını youtubede yayınlayan kanallar (dgtürk hariç) var aboneleri fazla ve pk açık.bunlar nasıl telif almıyor
J
2 ay
Seslendirme
YouTube için metin seslendirme programı var mı. . Telif hakkı talebinde bulunmayan?
J
2 ay
YouTube seslendirme programı. Telifsiz?
YouTube için seslendirme programı var mı. Yani metinleri. Telif hakkı talebinde bulunmayan?
J
4 ay
Foto genişletme
Dik çekilen fotoğrafı çözünürlük vs bozmadan nasıl yatay olarak genişletebilirim
J
5 ay
İndirme programı
Arkadaşlar iPhone da face insta gibi yerlerden video indiren uygulama var mı 5s için ya da yöntem
J
5 ay
After effect hakkında?
Arkadaşlar after effects hazır şablonlar var nette mesela motıonarray bunlardan biri. Bu sitedeki bedava olan audio spectrum şablonlarını indirip YouTube de kendi kanalımızda kullansak herhangi bir telif yer miyiz ya da kanal onaydan geçer mi?
J
11 ay
Kestirme uyg.
arkadaşlar youtube ınsta kestirmeleri oluştururken verilen linkler sizce güvenli mi? Malum başka video indirme yöntemi yok
J
12 ay
Youtubee kanalı
Arkadaşlar YouTube kanalıma bit tane telif bildirimi geldi 7 gün içerisinde kaldırırsanız telif almazsınız dedi. Sildim videoyu. Kontrol panelinde bir şey göremedim. Bir de henüz yeni, bir videoda müzikten telif aldım şu dakika araları kırpmanız ya da müziği değişmeniz gerekiyor yazıyor. Sildim videoyu.

sorum şu kanal henüz yeni 100 abone var. acaba bu 2 durumdan dolayı kanalımın sağlığı etkilenmiş midir. Yani kötü olarak damgalanmış mıdır. para kazanma onayına gittiği zaman bu iki sorun problem yaratır mı ? 0 km olsun istiyorum. Anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
J
geçen yıl
Kanal sorunu
Arkadaşları YouTbde bir videoyla ilgili başka kanal bildirim attı. Benim Kanal daha yeni yüz abonesi var. Gelen mailde video kaldırılması için 7 gün süreniz var diyor. Siz silerseniz ihtar almazsınız. 7 gün sonunda biz silersek alırsınız yazıyor. Ben de sildim videoyu.
şimdi benim anlamadığım uyarı mı almış oldum. Hani uyarı + 3 telif hakkı varya. Uyarı hakkım şimdi gitmiş mi oldu. Kontrol paneline girdiğimde ne uyarı ne telif aldın diye yazan yer yok. Konuyu anlayanlar açıklayabilir mi?
J
geçen yıl
Video indirme
iPhonea telefonu ve hesabı etkilemeyecek şekilde yani virüs falan, Faceden nasıl video indirilir arkadaşlar
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.