B

Yüzbaşı
11 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
3 yıl
GTX 960 oyun oynarken ekran kararması
Merhaba arkadaşlar benim sıkıntım gtx 960 ile oyun oynarken 3-4 saniye sonra oyunda ekran siyah kalıp duruyor ve pc'yi resetlemek zorunda kaliyorum format ve eski sürücü yüklemeyi denedim ama çözüm olmadı,şu anki maddi durumum nedeni ile yeni sistem alamiyorum her hangi bir öneriniz olacak mı?, bu arada world of warcraft oynar iken ara sıra oluyor ama başka oyunları oynayamıyorum. lütfen yardımlarınızı bekliyorum. iyi akşamlar
B
6 yıl
İsim Harf Eksikligi yardım THY
Merhaba Arkadaşlar,
ben bir internet sitesinden tunus'a gidiş dönüş uçak bileti aldım fakat ismini Sadık yerine sadk olarak girdim acente ile iletişime geçtigim zaman thy isim degişikligi hakkı tanımadıklarını bildirdi bende thy ile iletişim kurdum fakat bu seferde thy acente ile iletişime geçin diyor kaldım arada bilet iptal edersem büyük bir kesinti yaşanıyor thy call center ile görüşmemde %90 problem yaşarsınız check-in de dedi fakat thy yer hizmetlerinde çalışan arkadaşımla kontak kurdugum zaman ise bana 1 harfe kadar tölere ediyorum fakat bu check-in memurunun insafına kalmış birşey dedi bu konuda ne yapmam lazım lütfen yardımcı olabilirmisiniz? uçuşum gidiş 3 Eylül dönüş 10 EylülYardımlarınız ve önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.
B
7 yıl
Yeni Oyun Sistemi Tavsiyesi İstiyorum
Merhaba arkadaşlar salı günü eski pc'ım çöküş yaşadı ve bios felan açmamaya başladı muhtamelen ana kart yandı bende yeni pc almaya karar verdim 2000TL değerinde şu an 1000tl si peşin 1000tl sinide taksitle alıcam o yüzden güzel bir sistem tavsiyenizi bekliyorum bu arada alıcağım PC oyun pcsi olucak yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
B
7 yıl
2000 TL ye Sadece Kasa yardımınızı bekliyorum
Merhaba arkadaşlar salı günü eski pc'ım çöküş yaşadı ve bios felan açmamaya başladı muhtamelen ana kart yandı bende yeni pc almaya karar verdim 2000TL değerinde şu an 1000tl si peşin 1000tl sinide taksitle alıcam o yüzden güzel bir sistem tavsiyenizi bekliyorum bu arada oyun pc'si olucak şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
B
7 yıl
microsoft lifecam hd 5000 İyi mi?
Merhaba arkadaşlar bu gün bu webcam'ı alcam ama f/p olarak iyi mi kullanan var mı olumlu ve olumsuz lütfen görüşlerinizi bildirip eğer olumsuz ise öneride bulunabilirmisiniz. Şimdiden teşekkür ederim :)
B
8 yıl
Ekran Kararması
merhaba arkadaşlar ben pc'me yeni format attım masa üstü olmasına rağmen sanki laptoplarda sarjdan çıkartıldıgındaki gibi bir ekran kararması yaşiyorum 3-4 saniye sürüyor ama çok sınır bozmaya başladı ekran kartımın güncellemesi son update'de bu sorunu neden yaşiyor olabilirim daha önce hiç böyle bir problem yaşamamıştım. Yardımlarnız için şimdiden teşekkür ederim.
B
8 yıl
Ekran Kararması
merhaba arkadaşlar ben pc'me yeni format attım masa üstü olmasına rağmen sanki laptoplarda sarjdan çıkartıldıgındaki gibi bir ekran kararması yaşiyorum 3-4 saniye sürüyor ama çok sınır bozmaya başladı ekran kartımın güncellemesi son update'de bu sorunu neden yaşiyor olabilirim daha önce hiç böyle bir problem yaşamamıştım. Yardımlarnız için şimdiden teşekkür ederim.
B
8 yıl
Windows yeni kasaya aktarmak
Merhaba arkadaşlar hafta sonu vatandan bir pc toplatıcagım eski kasamdaki windows 7 yi kaldırıp yeni kasaya kurmayi planliyorum fakat bunu nasıl yapabilirim lütfen yardımcı olabilirmisiniz
B
8 yıl
TTnet'in bana attığı kazık
Merhaba arkadaşlar bundan 2 yıl önde ttnet tivi bu yapmtırmıştım , 1.5 yil öncede kapattırmıştım ( müşteri hizmetlerini telefon ile arayarak ) her ay faturamı 75 tl olarak ödemekteyim tarifem netlimitsiz 66 tl şimdi tivi bu yu degiştirip 16mbps li bir tarife vardı 77 tl olan ona geçicegim. gelelim ttnete ben bunları mahkemeye verebilirsem birşey çıkar mı boşu boşuna 1.5 yıl 66 tl ödeyecegime 75 tl ödemişim?
B
8 yıl
2500 oyun bilgisayari tavsileri Not OC yapılmayacak
Arkadaşlar bundan 2 ay önce 2000 tl lik bir sistem önerisi almıştım yarısını babam yarısını ben ödeyecektim ben biraz para biriktirdim babam şehir dışında işleri oldugu için 2 aydır gelmiyordu bu hafta sonu vatandan gidip alıcağım monitör klavye mouse hepsi var sadece 2500 tl lik bir sistem önerisi istiyorum sırf oyun için amd intel fark etmez maksimum performans alabilcegim her sistem makbuldür. Teşekkür ederim şimdiden paylaşımlar için.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.