S

Çavuş
27 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme (?)
55 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
3 ay
Logitech X-540 için Ek Tweeter ve Hoparlör Tavsiyesi
Merhaba, Creative SB0460 ile sürdüğüm ve surround film izlediğim sistemimden giriş seviyesi beklentilerimi karşıladığı için memnunum. Ancak müzik dinlerken Spotify olsun, Flac formatlı müzikler olsun daha berrrak bir ses ile dinlemek istiyorum. Neler yapılabilir tavsiyelerinizi bekliyorum.

@HI-DEF-MAN
S
4 ay
Bu Türküyü Bulana 10 ₺ Hediye Ediyorum.
Merhaba, Hüsnü Şenlendirici'nin oynadığı, Vay Başıma Gelenler filminde çalan bir türkü var yıllardır bulamadım. Adı gerizler başı sanırım ancak, filmdeki versiyonu arıyorum dediğim gibi bulan kişiye 10 ₺ hediye edeceğim.

00:05 ile 00:15 saniyeleri arasında ki türkünün linki aşağıda.

https://www.youtube.com/watch?v=SvE1TvmfyzQ&t=16s
S
4 ay
PCI Ses Kartını B550 Anakarta Nasıl Takabilirim ?
Merhaba, elimde Creative SB0460 ses kartı var. Bunu Biostar B550MH anakartıma takmak istiyorum. Nasıl olur?< Resime gitmek için tıklayın >
S
2 yıl
Görüş Öneri ve Eleştirilerinizi Bekliyorum
Hepinize selamlar aklıma, yaklaşık 2 yıldır oynadığım oyunlarda komik, şanslı ve zor vuruş anlarını bilgisayarımda biriktirdiğim anlarımdan, klip yapıp bunları da youtube kanalı açıp paylaşma fikri geldi ve ilk adımlarımı attım sizlerden ricam önce destek olmanız yönünde. Ardından eleştiri ve önerilerinizi paylaşmanız yönünde. Sağlıkla kalın.

Kanalıma Buradan Ulaşabilirsiniz
S
2 yıl
Değerli DH Ailesi Yeni Açtığım Youtube Kanalına Davetlisiniz
Selamlar DH ailesi. Bu zor günlerde sizlerin de bir nebze kafa dağıtması için, çıktığım bu serüvende kanalın tanıtım videosu yayında abone olursanız ve videolarımı izleyip beğenirseniz beni çok mutlu edersiniz. Kanalın içeriğine gelirsek oynadığım oyunlarda biriktirdiğim komik anları,şanslı vuruşlar,buglar vs. komik bir düzenleme ile sizlere sunmak. Sağlıkla kalın :)

Kanala Buradan Erişebilirsiniz.
S
2 yıl
Ev Sinema Sistemi İçin Giriş
Hepinize merhabalar efenim, elimde Logitech X-540 var (durun hemen saldırmayın :) ) normalde pek bir bilgim yoktu nasıl kullanılır, ooo 5+1 o zaman bundan çok ses çıkar yaa, gibisinden bir durum içerisindeydim Surround nedir DTX nedir Mkv nedir filmlerin bit/rate'leri nedir hiç bilmezdim. Spotify alınca kaliteli müziğin farkına vardım gün geçtikçe odyofili olma yoluna girdim. Bir şarkı çalınca, orkestrada hangi enstrüman ne çalıyor hepsini duymaya başladım ben de elimdeki X-540'tan daha fazla verim almak adına kendisini B150 Gaming M3 Anakartıma bağladım artık 5.1 ses alabilecektim. Ve oldu sonunda indirdiğim blu-ray filmler bir başka güzel bir başka zevkli hale gelmeye başladı. Şimdi abilerim, kardeşlerim sorum şudur; Ben artık daha fazlasını istiyorum ev sinema sistemi kurmak istiyorum giriş seviyesi olarak beni fiyat olarak da üzmeyecek( biliyorum bu işler biraz pahalı ) önerileriniz nelerdir?
S
3 yıl
Logitech X540 5.1 Sorunu
Merhaba, Logitech X540 5.1 ses sistemini bilgisayarımda kullanmaktayım. Anakartım; MSI B150 Gaming M3 modeli. Realtek ile test ettiğimde tüm hoparlörler doğru biçimde çalışıyor.Bu sayfada bulunan Surround testini de yaptım hepsi doğru çalışıyor. Ancak internet üzerinden 5.1 destekli film izlediğimde sadece stereo olarak ses alabiliyorum buna youtube üzerinden 5.1 testler de dahil.Hoparlör üzerinde bulunan matrix tuşu tüm kolonlara aynı sesi yolluyor 5.1 olmuyor. Yapmam gereken ek bir şey var mıdır acaba ?< Resime gitmek için tıklayın >
S
5 yıl
AMD Wraith işlemci Soğutucusunu Intel'de Kullanmak?
Merhaba AMD'nin bu soğutucusu hem dizayn olarak hem performans olarak Intel'in stok soğutucusundan daha iyi bence. Soruma gelirsek B150 M3 Gaming model olan anakartımda bu soğutucuyu kullanabilmem için bir aparat bulabilir miyim deneyen var mı?
S
5 yıl
Kablosuz modemi Router Yapma Hakkında
Merhabalar yapmak istediğim şey; başlıkta belirttiğim gibi. Kısacası abim alt komşusunun kablosuz internetiyle bağlanıyor ancak doğal olarak evin her yerinde internet çekmiyor. Benden yardım istedi ne yapabiliriz diye bende ona bende kablosuz bir modem olduğunu (TTNET'in verdiği şimdi adı aklımda değil ve yaklaşık 3 senelik) olan modemi verebileceğimi onu rotuer olarak kullanabileceğini söyledim ancak gel gelelim internette biraz araştırma yaptım ve bana çok karmaşık geldi sizden rica en basit bir şekilde bunu nasıl yapabileceğimi söylemeniz
S
5 yıl
Anakart Seçimi
Merhabalar, sormak istediğim bir konu daha doğrusu danışacağım bir konu var o da şöyle ki mevcut sistemimi iyileştirmek için İşlemci(g4560) Ekran kartı (GTX970) Anakart(işte bu konuda kararsızım h110 ile h81 arasında kaldım beni h81'e iten şey optik girişinin olması h81 DDR3 H110 DDR4 destekli sormak istediğim aradaki fiyat farkı ileriye dönük olacak şekilde çok fark eder mi? ve son olarak optik girişli h110 var mıdır?
Bu arada anakart linkleri

H110

H81
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.