M

Er
28 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
16 yıl
MOVED: ADSL Time !!! :)
M
16 yıl
ADSL Time !!! :)
Arkadaslar internetten cok beklentisi olmayan, yazın başında takılıp kota izin verdiğince sakin şekilde müzik fln indirecek, makale tarayacak, msn takılacak bir adama en ekonomik, fakat sorun çıkarmayacak standartlarda bir ADSL önerecek olsanız hangi marka-modeli söylerdiniz. Veya en düşük hangi fiyat makuldur? Şimdiden eywallahlarımı sunarım.. (Yanlış bölüme attığım için ksr bakmayın :))
M
16 yıl
Üstad Creative mi SanDisk mi?
Selam arkadaşlar.. Şöyle 512 MB belleği olan FM Radyolu sağlam bi MP3 player arıyorum. Uzun ve güzel uğraşlardan sonra tam Creative aldım derkene karşıma SanDisk çıktı. Ama kalitesinden felan şüpheliyim. Sizce aynı özelliklerde ( 200 YTL civarı) Creative ve SanDisk kapışsa; SanDisk in fiyatına karşılık Creative in fark attığı nokta çok mudur? Yoksa fiyatı için SanDisk almaya değer mi? Zaten görüntüsü itibariyle de biraz SanDisk e meğilliyim ama... Sizlere danışayım dedim. Şimdiden eyvallahlar
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.