B

Er
05 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
6 yıl
TÜREV
Türev grafiklerinde bir türev ileri bir türev geri giderken neye bakıyorduk aynı şekilde 2 türev ileri ve iki türev geri giderken neye bakıyorduk.
B
6 yıl
Starwars Old Republic Hangi Sunucu ??
Oyunu açtığımda 3 tane ingilizce avrupa sunucusu çıktı hangisini seçmeliyim oyuncu bakımından hangisinde oyuncu fazla olur rp serverini seçsem diğer playerlerle savaşamayacak mıyım?Pvp seçsem ilk saniyede ölür müyüm?Birde pve var onun mantığını pek anlamadım?
B
6 yıl
Starwars Old Republic gerçekten ücretsiz mi ? Ayrıca popülaritesi ne durumda?
Starwars Old Republic e ilk bedava olduğu zaman başlamıştım ve bir süre oynadıktan sonra kısıtlı haritayı sevmeyip bırakmıştım harita bana bir koridor gibi gelmeye başlamıştı ayrıca gelişmek çok zordu.Tekrar başlamaya karar verdim yeni genişleme paketleriyle oyunun baya değiştiği söyleniyor beni cezbedende bu oldu.Üye falan oldum
oyunu tam indirecektim daha doğrusu iniyordu yüzde 11 de falandı oyunun sitesinde yanlış hatırlamıyorsam subscription bölümüne geldiğimde para ödendiğini gördüm ve parası çok olan kazanır tarzında bir oyuna dönüştüğünü düşündüm ve vikipedidede normal oyuncuların bazı özellikleri kısıtlı kullanabildiğine dair birşeyler yazıyordu bende indirmeyi durdurum ne varsa sildim o sinirle.Şimdi tam eminde olamadım sorum şu ben para ödemesem oyunu max lwline kadar oynayabilecek miyim yani kısıtlamar ne yönde olacak pek anlamadım bilen varsa lütfen anlatsın ayrıca oyundan zevk alabilir miyim?Ayrıca şuan türkiyede ve dünyada popülaritesi ne durumda ?
B
7 yıl
BİLGİSAYARIMIN ÇOK İLGİNÇ BİR DERDİ VAR
Şimdi kendi bilgisayarım diye demiyorum manyağın tekidir yaşamadan anlayamazsınız neyse şöyle acayip bir sıkıntısı var windows 7 kullanıyordum 8e geçeyim dedim tabi pille ilgili bi sıkıntı var onuda belirtmek isterim hep yüzde 0 gözüküyor neyse ben 8i kurdum biraz kullandım daha sonra açılmamaya başladı daha doğrusu kendini kapatıyordu açılmadan tabi bunun pille ilgili olduğunu anladım ve microsoft ac bağdaştırıcısı ile microsoft acpı uyumlu denetim yöntemi pilini devre dışı bırakarak bu sorunu çözdüm tabi şu anlık birşey yok SORUM ŞU Kİ Ben bu sürücüleri kapattım ileride bir sıkıntı olur mu?Şuan 8.1 embedded industury pro kullanıyorum şimdiden cevaplar için teşekkürler. Not:Bilgisayarı sürücüleri kapatmak için nasıl açtın diyeceksiniz şöyle açıldığında sürücünün devreye girmesi sanırım zaman alıyor 5 dklık falan açık kalabiliyordu o ara yaptım bende bunları.
B
7 yıl
WİNDOWS DİJİTAL KEY NEREDEN ALINIR?
Ucuz işletim sistemi almanın en iyi yolu dijital key almak ancak iyi güvenilir bir site lazım bilen varsa söylesin key satan bir site yabancıda olur farketmez paypal var
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.