I

Teğmen
05 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
7 yıl
Discovery Ses Sorunu
Arama yaptığım zaman sesim gidiyor ama ahizeden ses gelmiyor . Fakat bildirim sesi ve müzik çalarken ses alabiliyorum. Sadece görüşme yaparken sorun yaşıyorum . Başına gelen varsa yardımcı olursa sevinirim .
I
7 yıl
TR'de oynamak isteyenler
Şubatta askere gideceğimden dolayı hesabımı bir arkadaşa oynaması için bırakmak istiyorum . Tüm herolar açık - 120 tane kostüm var . Plat 3 ... Varsa oynamak isteyenler Ö.M'den mesaj atsın konusalım .
I
7 yıl
Ros yaması hakkında acil yardım
Dün D3 aldım kuzenime her neyse oynadık falan . Bugün de Ros 'u alıp keyi girdim . Battle.net üzerinde yama kabul edilmiş olarak gözüküyor fakat battle.net launcher açtığımdada oyuna girdiğimde de hala d3 normal özellikler açılıyor . Crus olsun , adventure mod olsun diğer Ros taki tüm özellikler kapalı . Ne yapmalıyım ? Yardımcı olan herkese teşekkürler .
I
7 yıl
İzmir içi D3+ROS hesap alınır
PM den iletişime geçerseniz sevinirim .
I
7 yıl
Trident Mini Full HD 700 Uydu Alıcısı Uydu Alıcısı TURKSAT 4A KURULUM
Elimde Trident Mini Full HD 700 Uydu Alıcısı Uydu Alıcısı var , fakat bir türlü yeni uydu ya geçemedim . Yardımcı olabilir misiniz ? Yazılması gerekenleri girebileceğim alan yok . Uyduyuda güncelledim , işin içinden çıkamadım .. İyi forumlar
I
7 yıl
WD için İtem ve Skill Önerisi
Dün gece şansıma STARMETAL KUKRI düştü , o iteme göre build ve item önerebilir misiniz ? İyi forumlar .
I
7 yıl
Sezon WD
Herkese iyi forumlar . Sezon da WD oynuyorum (Paragon 81) . Oyun hakkında pek bir bilgim yok (item,set vs.) Beraber oynayabileceğim , grift/rift oynayacak kişiler arıyorum . Yardımcı olmak ve de beraber oynamak isteyen olursa eklerlerse sevinirim .

Battle Tag : Risus#2373
Not: 22 Yaşındayım , uzun süre d2 singleplayer oynadım . Oyunun mantığını biliyorum sadece detaylar hakkında pek bilgim yok .
I
7 yıl
Türkiye Plat 4 Üstü Duo
Mainim adc fakat her lane i domine edebilirim . Tek başıma girmek istemiyorum , oynamak isteyen varsa eklesin .

Nick : Venom Risus

Not : Ufak çocuklar eklemesin .
I
7 yıl
Sempatik Counter Strike 1.5
Arkadaşlar elinde sempatik counter 1.5 olan varsa paylaşabilir mi ? uzun zamandir ariyorum bulamadim .yardimci olan herkese şimdiden tesekkur ederim
I
8 yıl
Tr de duo girmek isteyen yada takimi olmayan arkadaslar
Hayirli forumlar herkese . Solo takilan yada takimi olmayan oyuncular varsa +17 beraber oynayabiliriz . hali hazir da bir takimin var fakat amaç troll olmasin oyunlarda . skype kullanıyoruz takim olarak . Eğer oynamak isteyen olursa

Nick : Venom Risus
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.