Z

Çavuş
28 Ağustos 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Z
18 yıl
s60 serisine n gage oyunu kurulumu
bende nokia 6600 var. N gage oyunlarını bu telefonda nasıl oynayabilirim? Zİpli dosyaları bilgisayarımda actıgımda klasorler ve bir suru dosyalara bolunmus sekilde acılıyor, bunları bluetooth yoluyla klasorlede cep telefonuma yollayamıyorum tek tek dosyaları atmammı gerekli yoksa daha kısa bir yolu varmı?
Z
18 yıl
Smart movie hakkında
Arkadaslar smart movie converter da alt yazıyı filme nasıl yukluyoruz? Ben load kısmından denedım ama convertın sonunda altyazıyı almadıgını gordum.Sorun nedir?
Z
18 yıl
hp 735
Arkadaslar 200 milyona hp 735 model (3.2 mp., 3x optik zoom, v.s.) dijital fotograf makinesi buldum, halen 1.5 yıllık garanti kapsamında, fiyat ve makine hakkında yorumlarınızı bekiyorum.
Z
18 yıl
Eski dos oyunları java versiyonu....
Eski dos oyunlarının java versiyonu varmı? Varsa nerden bulabilirim?(gerçi yeni dos oyunu yok ama)
Z
18 yıl
n gage sistem hatası uyarısı
Telefonuma 128 mb mmc taktım telefonda herhangibir islem yapmaya calıstıgımda sistem hatası uyarısı veriyor.Nedeni ne olabilir?
Z
18 yıl
Afer effects hakkında
Arkadaslar bana Adobe after effects in kullanımı ilr ilgili turkce dokumanları lazım, (varsa böle bişey) nette varmı, varsa birde linkini rica edeyim.
Z
18 yıl
256 mb mmc hakkında
Bende 256 mb twinmos mmc var kartı telefonuma taktıgımda( nokia n gage) telefondan karta ulasabiliyorum ama usb yoluyla bilgisayara bagladıgımda bilgisayar hic bir uyarı cıkmıyor. Card reader ile kartı veri ilke doldurdum ama kartta herhangibir hata vermedi telefonun versiyonu ile ilgili bir sorun oldugunu dusunmuyorum v 4.03. Sorun ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum
Z
18 yıl
*.la domainleri ile ilgili
*.la Domain'lerini nerden kayıt ettirebiliriz.
Z
18 yıl
n gage icin tema uygulaması
N gage de tema uygulamsını saglayacak herhangibir program varmı.Varsa bide linkini rica edeyim.
Z
18 yıl
mmc icin firmware update'i...
bende n gage marka cep telefonuma 256 mb lık mmc kart taktım ama sanırım telefonun versiyonu bu kartı desteklemiyor o yuzden usb den telefonu bilgisayara bagladıgım zaman karta ulasamıyorum telefon ıcın firmware update i gerekirmi?(benım tel. in versionu v 3.05)Firm ware update ı usb yoluyla yapabilirmiyim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.